Cz En

Agility open S

  1. Datum: 14. 05. 2017
  2. Závod: Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod)
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 37.31 4.93
2 009412 Veronika Tobolková Jameson Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 39.86 4.62
3 012913 Aleš Němec Vincent 0 0 0.0 0.0 40.96 4.49
4 027715 Vladimíra Omelková Gorda Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 41.39 4.45
5 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoky sen 0 0 0.0 0.0 47.12 3.9
6 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk 0 1 0.0 5.0 38.73 4.75
7 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál 1 0 0.0 5.0 39.63 4.64
8 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 1 0 0.0 5.0 40.25 4.57
9 004312 Ludmila Bartošíková A3Ch Diesel Viking Tantum Auri 1 0 0.0 5.0 41.12 4.47
10 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel 0 1 0.53 5.53 48.53 3.79
11 030915 Jana Štefková Jenny 2 0 0.0 10.0 36.66 5.02
12 056916 Michal Horáček Xsony z Agova dvora 1 1 0.0 10.0 47.5 3.87
13 000414 Anna Dušánková Jamie Lee Jet ze Shetlandů 0 2 1.29 11.29 49.29 3.73
14 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 1 1 2.11 12.11 50.11 3.67
DIS 055515 Barbora Dobrovolná Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069716 Jesika Jurečková Uni Katy Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029616 Martin Mikula Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004112 Martina Šimčíková Dalasi Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041716 Michaela Štemproková Hessy Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079215 Hana Bekerová Caireen Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014812 Daniela Děržáková Just Jewel Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022514 Ilona Smrčková Dambra od Belinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009917 Magda Zajacová Agira z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080014 Soňa Haluzová A3Ch Beruška Z Barbořinského vršku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS