Cz En

Agility open M

  1. Datum: 14. 05. 2017
  2. Závod: Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod)
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 36.17 5.09
2 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 0 0.0 0.0 39.34 4.68
3 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 39.94 4.61
4 039810 Michaela Sýkorová Dante od Belinky 0 0 0.0 0.0 41.91 4.39
5 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 1 0 0.0 5.0 38.42 4.79
6 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky 1 0 0.0 5.0 41.58 4.43
7 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 0 1 0.0 5.0 41.99 4.38
8 044113 Michaela Štemproková Damon Modrá odysea 1 0 0.0 5.0 44.33 4.15
9 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 0 1 0.0 5.0 45.06 4.08
10 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 2 0 0.0 10.0 37.17 4.95
11 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic 1 1 0.0 10.0 43.82 4.2
12 062211 Jana Štefková Sky Blue ze Shetlandů 2 1 0.0 15.0 38.7 4.75
DIS 078514 Karolína Bílková Aida DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069316 Adéla Paráková Barney Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000114 Veronika Polášková E.T. Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005816 Veronika Tobolková Dream Come True Z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085113 Hana Zemánková Amai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066911 Michaela Berková Fargo od Belinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 095315 Klára Kokešová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS