Cz En

QA2 agility

  1. Datum: 20. 05. 2017
  2. Závod: Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017
  3. Rozhodčí: Powell, David (FR)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 197.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: S
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 4.38 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 39.73 4.96 V V
2 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 0 0 0.0 0.0 39.97 4.93 V V
3 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 40.12 4.91 V V
4 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 0 0 0.0 0.0 40.97 4.81 V V
5 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 41.0 4.8 V V
6 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 41.02 4.8 V V
7 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 41.08 4.8 V V
8 021916 Denisa Sommerová Beloved Bumblebee Alien Life Form 0 0 0.0 0.0 41.16 4.79 V V
9 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 41.17 4.79 V V
10 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 41.72 4.72 V V
11 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 41.75 4.72 V V
12 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 42.0 4.69 V V
13 039213 Karolina Šonská Zora 0 0 0.0 0.0 42.32 4.66 V V
14 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 0 0.0 0.0 44.13 4.46 V V
15 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 44.3 4.45 V V
16 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.02 0.02 45.02 4.38 V V
17 004414 Alena Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle 0 0 0.1 0.1 45.1 4.37 V V
18 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 0 1.23 1.23 46.23 4.26 V V
19 046915 Dana Russová Ťapka 0 0 1.54 1.54 46.54 4.23 V V
20 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 0 2.01 2.01 47.01 4.19 V V
21 069814 Klára Cholastová Megy 0 0 4.12 4.12 49.12 4.01 V V
22 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 1 0 0.0 5.0 37.58 5.24 V V
23 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk 1 0 0.0 5.0 41.16 4.79 V V
24 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 1 0 0.0 5.0 41.36 4.76 V V
25 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 42.4 4.65 V V
26 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 1 0 0.0 5.0 42.48 4.64 V V
27 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 1 0 0.0 5.0 43.48 4.53 V V
28 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 1 0 0.0 5.0 43.54 4.52 V V
29 053715 Lucie Melounková Delfi White Sir Olešnická hvězdička 0 0 5.41 5.41 50.41 3.91 V V
30 088316 Eliška Tučková Gina 1 0 1.28 6.28 46.28 4.26 VD VD
31 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 1 1.69 6.69 46.69 4.22 VD VD
32 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 0 0 9.37 9.37 54.37 3.62 VD VD
33 014817 Lenka Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 1 1 1.94 11.94 46.94 4.2 VD VD
34 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes 1 1 8.63 18.63 53.63 3.67 D D
35 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 2 1 6.24 21.24 51.24 3.84 D D
36 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 3 1 1.45 21.45 46.45 4.24 D D
37 082809 Lucie Šimáňová Akim 1 1 18.37 28.37 63.37 3.11 BO BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029515 Jana Trojková Cowboy Henry McHenry´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047615 Bára Poskerová Olivie ze Zelené DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096815 Aneta Macurová Lasiie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054815 Alena Zbožínková Favorit Falko Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006115 Eliška Tučková Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026017 Markéta Koloničná Bonela Last of Mohycan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015116 Karina Divišová Isabella Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO