Cz En

QA2 agility

  1. Datum: 20. 05. 2017
  2. Závod: Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 177.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 4.43 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 30.58 5.79 V V
2 Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana - "Chica" 0 0 0.0 0.0 30.99 5.71 V V
3 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 31.82 5.56 V V
4 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 0 0 0.0 0.0 32.84 5.39 V V
5 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 33.41 5.3 V V
6 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 33.83 5.23 V V
7 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.29 5.16 V V
8 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 0.0 0.0 34.56 5.12 V V
9 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny 0 0 0.0 0.0 36.45 4.86 V V
10 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 37.5 4.72 V V
11 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 38.02 4.66 V V
12 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 0 0 0.0 0.0 38.62 4.58 V V
13 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 38.86 4.55 V V
14 092814 Eliška Tejkalová Černohorská Bria Love from Tatras 0 0 0.27 0.27 40.27 4.4 V V
15 090914 Vladěna Hortová Ariva 0 0 3.33 3.33 43.33 4.08 V V
16 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 31.58 5.6 V V
17 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 32.82 5.39 V V
18 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 1 0 0.0 5.0 33.11 5.35 V V
19 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 33.57 5.27 V V
20 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 33.99 5.21 V V
21 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 1 0 0.0 5.0 34.12 5.19 V V
22 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 34.52 5.13 V V
23 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 0 0.0 5.0 34.54 5.12 V V
24 069415 Markéta Benediktová Rony 1 0 0.0 5.0 34.67 5.11 V V
25 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 34.98 5.06 V V
26 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 35.15 5.04 V V
27 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 1 0 0.0 5.0 35.57 4.98 V V
28 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen 0 1 0.0 5.0 35.67 4.96 V V
29 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin 0 1 0.0 5.0 35.98 4.92 V V
30 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 36.42 4.86 V V
31 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts 0 1 0.0 5.0 37.1 4.77 V V
32 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 1 0 0.51 5.51 40.51 4.37 V V
33 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 1 1.46 6.46 41.46 4.27 VD VD
34 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 1 2.03 7.03 42.03 4.21 VD VD
35 034717 Pavla Hrníčková Bubble Birell Rainy Love 0 1 2.52 7.52 42.52 4.16 VD VD
36 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 0 1 3.49 8.49 43.49 4.07 VD VD
37 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 2 0 0.0 10.0 32.93 5.38 VD VD
38 141414 Adriana Slezáková Jerry 2 0 0.0 10.0 34.04 5.2 VD VD
39 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 2 0 0.0 10.0 34.23 5.17 VD VD
40 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 34.49 5.13 VD VD
41 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 2 0 0.0 10.0 36.82 4.81 VD VD
42 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 1 1 0.0 10.0 37.23 4.75 VD VD
43 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 1 1 0.0 10.0 38.24 4.63 VD VD
44 036311 Kristýna Machková Emma 1 1 0.0 10.0 39.48 4.48 VD VD
45 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 1 1 3.55 13.55 43.55 4.06 VD VD
46 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 2 1 0.0 15.0 35.64 4.97 VD VD
47 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 2 1 0.0 15.0 38.14 4.64 VD VD
48 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge 2 1 0.0 15.0 39.06 4.53 VD VD
49 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 1 2 0.57 15.57 40.57 4.36 VD VD
50 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark 1 2 1.43 16.43 41.43 4.27 D D
51 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček 2 1 2.21 17.21 42.21 4.19 D D
52 048515 Martina Holcová Blue Doakimo Dog 1 2 3.36 18.36 43.36 4.08 D D
53 044615 Sabina Göckertová Bree 2 1 4.82 19.82 44.82 3.95 D D
54 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 4 0 0.0 20.0 35.18 5.03 D D
55 090115 Jitka Kotrlová Bubbo Jane's dogs 3 1 0.0 20.0 37.29 4.75 D D
56 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 4 1 8.12 33.12 48.12 3.68 BO BO
DIS 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071216 Adéla Maršálková Zoja Chropyňská Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086512 Nikola Mrvová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017616 Eva Maděrová Born To Fly Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Robert Domaszewicz Daiquiri z Tylenu Moravia - "Kaira" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077515 Hana Kejzlarová Tobi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058015 Vladimír Tyle Eris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017116 Lukáš Ilkanič Bacardi of Styrian Westpoint DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091215 Veronika Dostálová Ace In the hole Lovenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Łabieniec Why Not Issi My Queen - "Issi" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051515 Darie Dytrychová Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093614 Luboš Slavík Astor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079815 Petra Kolegarová Tara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak Brego Extreme Breveheart - "Brego" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083614 Petra Hamšíková Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049016 Eva Maděrová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000516 Adéla Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055714 Zuzana Ožanová Airy Fiery rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027914 Hana Kejzlarová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO