Cz En

QJ1 jumping

  1. Datum: 20. 05. 2017
  2. Závod: Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017
  3. Rozhodčí: Virtanen, Anders (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 30.19 5.17 V V
2 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 30.39 5.13 V V
3 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 0 0 0.0 0.0 30.63 5.09 V V
4 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 31.49 4.95 V V
5 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.52 4.95 V V
6 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen 0 0 0.0 0.0 31.73 4.92 V V
7 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 0 0 0.0 0.0 31.74 4.91 V V
8 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 31.82 4.9 V V
9 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 31.87 4.89 V V
10 Robert Domaszewicz Daiquiri z Tylenu Moravia - "Kaira" 0 0 0.0 0.0 32.37 4.82 V V
11 141414 Adriana Slezáková Jerry 0 0 0.0 0.0 32.38 4.82 V V
12 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 32.91 4.74 V V
13 051515 Darie Dytrychová Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 33.25 4.69 V V
14 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 33.72 4.63 V V
15 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 0 0.0 0.0 34.05 4.58 V V
16 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 0.0 0.0 34.14 4.57 V V
17 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 34.18 4.56 V V
18 030515 Monika Kuchařová Bessy 0 0 0.0 0.0 34.77 4.49 V V
18 036311 Kristýna Machková Emma 0 0 0.0 0.0 34.77 4.49 V V
19 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 35.24 4.43 V V
20 048515 Martina Holcová Blue Doakimo Dog 0 0 0.0 0.0 35.84 4.35 V V
21 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 0 0 0.0 0.0 36.7 4.25 V V
22 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 37.01 4.22 V V
23 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 30.06 5.19 V V
24 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 1 0 0.0 5.0 30.75 5.07 V V
25 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 31.0 5.03 V V
26 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 1 0 0.0 5.0 31.66 4.93 V V
27 071011 Jitka Liznová Lunel 1 0 0.0 5.0 32.04 4.87 V V
28 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 1 0 0.0 5.0 32.25 4.84 V V
29 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 1 0 0.0 5.0 32.3 4.83 V V
30 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 0 0.0 5.0 32.64 4.78 V V
31 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 32.76 4.76 V V
32 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 32.95 4.73 V V
33 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 33.07 4.72 V V
34 Magdalena Łabieniec Why Not Issi My Queen - "Issi" 0 1 0.0 5.0 35.85 4.35 V V
35 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 36.04 4.33 V V
36 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury 1 0 0.0 5.0 36.3 4.3 V V
37 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 36.62 4.26 V V
38 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian 1 0 0.0 5.0 36.77 4.24 V V
39 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 0 1 0.0 5.0 38.67 4.03 V V
40 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians 1 0 0.43 5.43 39.43 3.96 V V
41 079815 Petra Kolegarová Tara 0 1 1.94 6.94 40.94 3.81 VD VD
42 017616 Eva Maděrová Born To Fly Crazy Sun 1 0 1.96 6.96 40.96 3.81 VD VD
43 086512 Nikola Mrvová Sára 0 1 2.18 7.18 41.18 3.79 VD VD
44 Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana - "Chica" 2 0 0.0 10.0 31.07 5.02 VD VD
45 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 32.75 4.76 VD VD
46 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 2 0 0.0 10.0 32.95 4.73 VD VD
47 042614 Eliška Vernerová Sati 1 1 0.0 10.0 34.07 4.58 VD VD
48 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 2 0 0.0 10.0 34.36 4.54 VD VD
49 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 2 0 0.0 10.0 34.53 4.52 VD VD
50 009112 Petra Sekerová Eni 1 1 0.0 10.0 34.89 4.47 VD VD
51 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber 2 0 0.0 10.0 35.24 4.43 VD VD
52 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian 2 0 0.0 10.0 36.07 4.32 VD VD
53 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 36.7 4.25 VD VD
54 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 1 1 0.0 10.0 37.32 4.18 VD VD
55 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge 1 1 0.0 10.0 37.84 4.12 VD VD
56 083514 Lucie Bidlová Triss 1 1 3.56 13.56 42.56 3.67 VD VD
57 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 3 0 0.0 15.0 30.99 5.03 VD VD
58 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 2 1 0.0 15.0 32.19 4.85 VD VD
59 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 3 0 0.0 15.0 33.75 4.62 VD VD
60 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 3 0 0.0 15.0 35.64 4.38 VD VD
61 090115 Jitka Kotrlová Bubbo Jane's dogs 1 2 0.0 15.0 38.86 4.01 VD VD
62 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 2 1 0.33 15.33 39.33 3.97 VD VD
63 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island 1 1 5.44 15.44 44.44 3.51 VD VD
64 092814 Eliška Tejkalová Černohorská Bria Love from Tatras 1 1 9.33 19.33 48.33 3.23 D D
65 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 4 0 0.0 20.0 31.09 5.02 D D
66 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 4 0 0.0 20.0 31.64 4.93 D D
67 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers 4 0 0.0 20.0 32.85 4.75 D D
68 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 3 1 0.0 20.0 38.25 4.08 D D
69 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 1 2 6.41 21.41 45.41 3.44 D D
70 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 1 2 6.72 21.72 45.72 3.41 D D
71 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 2 1 8.74 23.74 47.74 3.27 D D
72 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 6 0 0.0 30.0 33.17 4.7 BO BO
73 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 2 2 11.01 31.01 50.01 3.12 BO BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077515 Hana Kejzlarová Tobi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak Brego Extreme Breveheart - "Brego" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091215 Veronika Dostálová Ace In the hole Lovenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090914 Vladěna Hortová Ariva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017116 Lukáš Ilkanič Bacardi of Styrian Westpoint DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000516 Adéla Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044615 Sabina Göckertová Bree DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093614 Luboš Slavík Astor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038615 Kateřina Kolářová Thomas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049016 Eva Maděrová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034717 Pavla Hrníčková Bubble Birell Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058015 Vladimír Tyle Eris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027914 Hana Kejzlarová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071216 Adéla Maršálková Zoja Chropyňská Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055714 Zuzana Ožanová Airy Fiery rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067515 Lucie Jirmanová Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO