Cz En

QJ2 jumping

  1. Datum: 21. 05. 2017
  2. Závod: Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: S
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 4.38 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 30.04 5.69 V V
2 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 30.82 5.55 V V
2 005417 Jan Smoček Ytta Ymonnie Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 30.82 5.55 V V
3 021916 Denisa Sommerová Beloved Bumblebee Alien Life Form 0 0 0.0 0.0 31.09 5.5 V V
4 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 31.23 5.48 V V
5 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 31.28 5.47 V V
6 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 31.35 5.45 V V
7 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 31.62 5.41 V V
8 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 32.32 5.29 V V
9 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 0 0 0.0 0.0 32.73 5.22 V V
10 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 32.74 5.22 V V
11 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 0 0 0.0 0.0 32.88 5.2 V V
12 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 33.22 5.15 V V
13 039213 Karolina Šonská Zora 0 0 0.0 0.0 33.39 5.12 V V
14 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 33.5 5.1 V V
15 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 0 0 0.0 0.0 33.51 5.1 V V
16 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 33.64 5.08 V V
17 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 34.24 4.99 V V
18 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 0 0.0 0.0 34.87 4.9 V V
19 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 35.27 4.85 V V
20 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 35.92 4.76 V V
21 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 0 0.0 0.0 36.02 4.75 V V
22 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes 0 0 0.0 0.0 36.06 4.74 V V
23 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 0 0.0 0.0 36.84 4.64 V V
24 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 37.27 4.59 V V
25 026017 Markéta Koloničná Bonela Last of Mohycan 0 0 0.0 0.0 37.28 4.59 V V
26 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 38.1 4.49 V V
27 004414 Alena Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle 0 0 0.0 0.0 38.11 4.49 V V
28 057111 Kateřina Kolářová A3Ch Forest Jump Koryfej 0 0 0.93 0.93 39.93 4.28 V V
29 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 0 1.28 1.28 40.28 4.25 V V
30 014817 Lenka Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 1 0 0.0 5.0 31.02 5.51 V V
31 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 1 0 0.0 5.0 32.66 5.24 V V
32 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 1 0 0.0 5.0 33.78 5.06 V V
33 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 5.0 34.6 4.94 V V
34 076216 Dominik Machotka Ace from Cheerydom 0 1 0.0 5.0 38.8 4.41 V V
35 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi 1 0 0.56 5.56 39.56 4.32 V V
36 047615 Bára Poskerová Olivie ze Zelené 1 0 1.22 6.22 40.22 4.25 VD VD
37 096815 Aneta Macurová Lasiie 1 0 2.88 7.88 41.88 4.08 VD VD
38 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 1 1 0.0 10.0 33.7 5.07 VD VD
39 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 2 0 0.0 10.0 33.77 5.06 VD VD
40 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 2 1 4.82 19.82 43.82 3.9 D D
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029515 Jana Trojková Cowboy Henry McHenry´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006115 Eliška Tučková Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088316 Eliška Tučková Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053715 Lucie Melounková Delfi White Sir Olešnická hvězdička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054815 Alena Zbožínková Favorit Falko Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046915 Dana Russová Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082809 Lucie Šimáňová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069814 Klára Cholastová Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015116 Karina Divišová Isabella Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO