Cz En

QJ3 jumping

  1. Datum: 21. 05. 2017
  2. Závod: Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017
  3. Rozhodčí: Lapanja, Mirja (SI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 61.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: S
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 4.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 31.97 5.07 V V
2 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 0 0 0.0 0.0 34.33 4.72 V V
3 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 0 0 0.0 0.0 34.35 4.72 V V
4 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 34.55 4.69 V V
5 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 34.62 4.68 V V
6 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 34.99 4.63 V V
7 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 35.56 4.56 V V
8 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 35.63 4.55 V V
9 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 35.64 4.55 V V
10 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 36.11 4.49 V V
11 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 0 0 0.0 0.0 36.21 4.47 V V
12 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 36.59 4.43 V V
13 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 37.31 4.34 V V
14 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie 0 0 0.0 0.0 37.41 4.33 V V
15 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 37.54 4.32 V V
16 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.51 0.51 38.51 4.21 V V
17 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.85 0.85 38.85 4.17 V V
18 006115 Eliška Tučková Maya 0 0 1.76 1.76 39.76 4.07 V V
19 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 0 2.65 2.65 40.65 3.99 V V
20 004414 Alena Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle 0 0 3.65 3.65 41.65 3.89 V V
21 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 3.68 3.68 41.68 3.89 V V
22 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 1 0 0.0 5.0 35.84 4.52 V V
23 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 1 0 0.0 5.0 36.05 4.49 V V
24 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk 0 1 0.0 5.0 37.77 4.29 V V
25 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 1 0 0.91 5.91 38.91 4.16 V V
26 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 1 0 1.12 6.12 39.12 4.14 VD VD
27 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi 1 0 1.37 6.37 39.37 4.11 VD VD
28 046915 Dana Russová Ťapka 0 0 6.38 6.38 44.38 3.65 VD VD
29 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 1 1.51 6.51 39.51 4.1 VD VD
30 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 0 7.2 7.2 45.2 3.58 VD VD
31 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 1 2.53 7.53 40.53 4.0 VD VD
32 047615 Bára Poskerová Olivie ze Zelené 0 0 7.88 7.88 45.88 3.53 VD VD
33 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes 0 1 3.1 8.1 41.1 3.94 VD VD
34 088316 Eliška Tučková Gina 0 1 4.03 9.03 42.03 3.85 VD VD
35 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 1 1 0.0 10.0 37.59 4.31 VD VD
36 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 1 8.74 13.74 46.74 3.47 VD VD
37 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu 0 2 4.6 14.6 42.6 3.8 VD VD
38 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 3 0 4.26 19.26 42.26 3.83 D D
39 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 4 0 0.0 20.0 37.2 4.35 D D
40 026017 Markéta Koloničná Bonela Last of Mohycan 1 2 8.51 23.51 46.51 3.48 D D
DIS 005417 Jan Smoček Ytta Ymonnie Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076216 Dominik Machotka Ace from Cheerydom DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014817 Lenka Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039213 Karolina Šonská Zora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029515 Jana Trojková Cowboy Henry McHenry´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054815 Alena Zbožínková Favorit Falko Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015116 Karina Divišová Isabella Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096815 Aneta Macurová Lasiie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053715 Lucie Melounková Delfi White Sir Olešnická hvězdička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021916 Denisa Sommerová Beloved Bumblebee Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069814 Klára Cholastová Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO