Cz En

QJ3 jumping

  1. Datum: 21. 05. 2017
  2. Závod: Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 4.49 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 32.63 5.36 V V
2 Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana - "Chica" 0 0 0.0 0.0 33.17 5.28 V V
3 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark 0 0 0.0 0.0 33.56 5.21 V V
4 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 33.65 5.2 V V
5 Magdalena Łabieniec Why Not Issi My Queen - "Issi" 0 0 0.0 0.0 33.82 5.17 V V
6 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 33.98 5.15 V V
7 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 34.0 5.15 V V
8 071011 Jitka Liznová Lunel 0 0 0.0 0.0 34.31 5.1 V V
9 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 34.39 5.09 V V
10 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 0 0 0.0 0.0 34.67 5.05 V V
11 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 34.72 5.04 V V
12 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.99 5.0 V V
13 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 35.03 5.0 V V
14 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 35.09 4.99 V V
15 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 0 0 0.0 0.0 35.33 4.95 V V
16 017116 Lukáš Ilkanič Bacardi of Styrian Westpoint 0 0 0.0 0.0 35.34 4.95 V V
17 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 35.37 4.95 V V
18 069415 Markéta Benediktová Rony 0 0 0.0 0.0 35.44 4.94 V V
19 Roman Maruszczak Brego Extreme Breveheart - "Brego" 0 0 0.0 0.0 35.53 4.93 V V
20 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 35.92 4.87 V V
21 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 36.66 4.77 V V
22 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 37.58 4.66 V V
23 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge 0 0 0.0 0.0 37.61 4.65 V V
24 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 0 0 0.0 0.0 38.24 4.58 V V
25 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 38.51 4.54 V V
26 044612 Sandra Mikscheová Dorotka 0 0 1.95 1.95 40.95 4.27 V V
27 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island 0 0 2.83 2.83 41.83 4.18 V V
28 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 33.22 5.27 V V
29 049016 Eva Maděrová All Inclusive Neverending Force 1 0 0.0 5.0 33.42 5.24 V V
30 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 1 0 0.0 5.0 34.29 5.1 V V
31 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 34.55 5.07 V V
32 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 0 0.0 5.0 34.72 5.04 V V
33 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 1 0 0.0 5.0 34.73 5.04 V V
34 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 0 0.0 5.0 34.92 5.01 V V
35 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 34.96 5.01 V V
35 141414 Adriana Slezáková Jerry 1 0 0.0 5.0 34.96 5.01 V V
36 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 1 0 0.0 5.0 35.89 4.88 V V
37 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 35.98 4.86 V V
38 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 36.61 4.78 V V
39 059711 Olga Edrová Van Miveko 1 0 0.0 5.0 36.67 4.77 V V
40 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 0 1 0.0 5.0 37.78 4.63 V V
41 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 1 0 0.0 5.0 37.96 4.61 V V
42 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 38.02 4.6 V V
43 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 0 1 0.0 5.0 38.27 4.57 V V
44 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 1 0.0 5.0 38.62 4.53 V V
45 083514 Lucie Bidlová Triss 1 0 0.0 5.0 38.65 4.53 V V
46 048515 Martina Holcová Blue Doakimo Dog 1 0 0.0 5.0 38.68 4.52 V V
47 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 1 0.22 5.22 39.22 4.46 V V
48 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.28 5.28 39.28 4.46 V V
49 071216 Adéla Maršálková Zoja Chropyňská Star 0 0 6.37 6.37 45.37 3.86 VD VD
50 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 0 1 2.99 7.99 41.99 4.17 VD VD
51 086512 Nikola Mrvová Sára 0 1 3.55 8.55 42.55 4.11 VD VD
52 092814 Eliška Tejkalová Černohorská Bria Love from Tatras 0 1 3.74 8.74 42.74 4.09 VD VD
53 044615 Sabina Göckertová Bree 0 1 4.41 9.41 43.41 4.03 VD VD
54 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 34.55 5.07 VD VD
55 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 1 1 0.0 10.0 35.92 4.87 VD VD
56 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 2 0 0.0 10.0 36.58 4.78 VD VD
57 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 1 1 0.0 10.0 37.63 4.65 VD VD
58 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 1 1 0.59 10.59 39.59 4.42 VD VD
59 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 1 2.49 12.49 41.49 4.22 VD VD
60 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 0 2 2.85 12.85 41.85 4.18 VD VD
61 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 1 3.25 13.25 42.25 4.14 VD VD
62 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 2 0 4.51 14.51 43.51 4.02 VD VD
63 079815 Petra Kolegarová Tara 0 2 9.79 19.79 48.79 3.59 D D
64 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 4 0 0.0 20.0 34.37 5.09 D D
65 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku 3 0 6.57 21.57 45.57 3.84 D D
66 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 3 1 3.18 23.18 42.18 4.15 D D
67 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 1 2 9.74 24.74 48.74 3.59 D D
68 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 5 1 1.87 31.87 40.87 4.28 BO BO
DIS 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091215 Veronika Dostálová Ace In the hole Lovenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082814 Tereza Králová Explosive Essay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093614 Luboš Slavík Astor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000516 Adéla Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034717 Pavla Hrníčková Bubble Birell Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090115 Jitka Kotrlová Bubbo Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017616 Eva Maděrová Born To Fly Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051515 Darie Dytrychová Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO