Cz En

Jumping Sm So

  1. Datum: 15. 04. 2017
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 32.21 5.0
2 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 0 0 0.0 0.0 33.15 4.86
3 079314 Kateřina Plichtová A3Ch Xsara Top Narcis 0 0 0.0 0.0 34.01 4.73
4 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 34.05 4.73
5 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 35.98 4.47
6 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 36.02 4.47
7 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 36.07 4.46
8 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 37.64 4.28
9 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 37.92 4.25
10 079115 Václav Ullver Bejzi Jalu Kavar 0 0 2.57 2.57 41.57 3.87
11 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 1 0 0.0 5.0 30.18 5.33
12 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 1 0 0.0 5.0 32.77 4.91
13 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus 1 0 0.0 5.0 33.56 4.8
14 014817 Lenka Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 1 0.0 5.0 34.3 4.69
15 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla 1 0 0.0 5.0 37.41 4.3
16 014812 Daniela Děržáková Just Jewel Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 37.42 4.3
17 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 1 0 1.28 6.28 40.28 4.0
18 061813 Denisa Kunová Bejlies 0 1 1.39 6.39 40.39 3.99
19 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 1 0 1.76 6.76 40.76 3.95
20 082014 Monika Němcová A3Ch Beatrise 0 1 3.41 8.41 42.41 3.8
21 069814 Klára Cholastová Megy 0 2 4.94 14.94 43.94 3.66
DIS 029515 Jana Trojková Cowboy Henry McHenry´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013817 Petra Cyroňová Famous Francis Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069716 Jesika Jurečková Uni Katy Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007616 Kateřina Kubíčková Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032112 Věra Klíšová Kety z Hanáckých polí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056916 Michal Horáček Xsony z Agova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053414 Barbora Staufčíková Hermínek Henry Nikippé DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062109 Monika Fraisová Biggi Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083214 Eva Knapková Pippa Middleton DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038909 Pavla Tomanová Kim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS