Cz En

Jumping Med So

  1. Datum: 15. 04. 2017
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 30.83 5.22
2 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 31.01 5.19
3 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 32.69 4.93
4 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 33.13 4.86
5 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 0 0 0.0 0.0 33.93 4.75
6 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 34.48 4.67
7 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra 0 0 3.39 3.39 42.39 3.8
8 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 0 0.0 5.0 32.13 5.01
9 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 1 0 0.0 5.0 33.66 4.78
10 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 1 0.0 5.0 34.31 4.69
11 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 1 0.0 5.0 34.57 4.66
12 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 1 0.0 5.0 34.75 4.63
13 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 1 0.0 5.0 35.0 4.6
14 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 1 0 0.0 5.0 36.76 4.38
15 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 1 0.0 5.0 38.91 4.14
16 075412 Petr Bartoš Dasty 0 1 2.66 7.66 41.66 3.86
17 088814 Adriana Slezáková A3Ch Aspen Bestagility 1 1 0.0 10.0 36.44 4.42
18 025212 Jana Kopřivová Denny 1 0 5.49 10.49 44.49 3.62
19 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 1 1 2.64 12.64 41.64 3.87
20 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi 2 1 0.0 15.0 35.68 4.51
21 080616 Jitka Kotrlová Artex Stříbrná půlnoc 3 0 4.09 19.09 43.09 3.74
22 051516 Dana Boháčová Betty from Wealth Island 4 0 0.0 20.0 32.96 4.88
23 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 2 1 6.82 21.82 45.82 3.51
DIS 018916 Eva Haroníková Abee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068113 Barbora Staufčíková Milushe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071014 Barbora Štachová Bred Zli-Rů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009117 Ivana Ondrušová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS