Cz En

Agility Lar So

  1. Datum: 15. 04. 2017
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.08 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Labieniec Magdalena Issi Why Not Issi My Queen 0 0 0.0 0.0 35.12 5.58
2 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.0 0.0 35.86 5.47
3 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.47 5.37
4 017616 Eva Maděrová Born To Fly Crazy Sun 0 0 0.0 0.0 36.52 5.37
5 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 0 0.0 0.0 37.26 5.26
6 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 37.27 5.26
7 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 40.16 4.88
8 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s 0 0 0.0 0.0 40.74 4.81
9 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 40.9 4.79
10 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 0 0 0.0 0.0 41.18 4.76
11 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 0 0 0.0 0.0 41.23 4.75
12 009112 Petra Sekerová Eni 1 0 0.0 5.0 35.05 5.59
13 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 35.37 5.54
14 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 35.38 5.54
15 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 1 0 0.0 5.0 36.61 5.35
16 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 37.52 5.22
17 Bawer Beata Ebony Nose Baila 1 0 0.0 5.0 37.54 5.22
18 042614 Eliška Vernerová Sati 1 0 0.0 5.0 38.47 5.09
19 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 38.72 5.06
20 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 1 0 0.0 5.0 44.0 4.45
21 083413 Petra Ušelová Black Race Crazy Sun 1 0 0.0 5.0 44.01 4.45
22 054115 Renata Pluskalová A3Ch Y'Diana Never Never Land 1 0 0.0 5.0 45.16 4.34
23 022315 Kateřina Pomykalová Kara 1 0 0.32 5.32 48.32 4.06
24 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 2 0 0.0 10.0 37.2 5.27
25 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr 2 0 0.0 10.0 38.57 5.08
26 040715 Tomáš Vydra Nexee´s Chinchero Black Chevers 1 1 0.0 10.0 40.14 4.88
27 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 2 0 0.0 10.0 40.27 4.87
28 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 2 0 0.0 10.0 40.5 4.84
29 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 2 0 0.0 10.0 40.78 4.81
30 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 2 0 0.0 10.0 41.62 4.71
31 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 1 1 0.0 10.0 42.15 4.65
32 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 2 0 0.0 10.0 42.2 4.64
33 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 42.66 4.59
34 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky 1 1 0.0 10.0 44.58 4.4
35 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 1 1 0.0 10.0 45.6 4.3
36 001316 Dagmar Laníková Chyť si mě Leneli 1 1 0.06 10.06 48.06 4.08
37 080316 Veronika Urbášková Ad Astra Wäka 0 2 0.66 10.66 48.66 4.03
38 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 3 0 0.0 15.0 38.35 5.11
39 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých 2 1 0.0 15.0 39.73 4.93
40 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 2 1 0.0 15.0 39.88 4.91
41 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar 3 0 0.0 15.0 39.94 4.91
42 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn 3 0 0.0 15.0 41.11 4.77
43 056112 Marcela Bařáková Tony 3 0 0.0 15.0 41.75 4.69
44 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 1 2 0.0 15.0 47.42 4.13
45 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 4 0 0.0 20.0 43.42 4.51
46 083315 Barbora Mikušová Commander river Černý kondor 3 1 0.0 20.0 44.79 4.38
47 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara 2 2 0.0 20.0 47.6 4.12
DIS 089014 Lucie Argalášová Budweiser Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090115 Jitka Kotrlová Bubbo Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049016 Eva Maděrová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kalisz Leszek Mala Mali / GOYA Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061213 Kateřina Džumanová Aran Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016315 Renata Kolomazníková Agris z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000015 Kristina Půdová A3Ch Jasmine from Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010216 Silvie Metelová Jaminn-Axa Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091215 Veronika Dostálová Ace In the hole Lovenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047315 Andrea Hudečková Amazing Future Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055714 Zuzana Ožanová Airy Fiery rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043615 Jiří Skolek Troy Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000316 Olga Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007113 Ludmila Kovářová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011114 Ivana Ondrušová Apolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kalisz Leszek Aniolek / CHERRY Killing Machine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Rylska Monika Chica Shakti Se FreeX Chiquita Banana DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kasprzyk Magdalena Master Jah Jah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS