Cz En

Jumping Med Ne

  1. Datum: 16. 04. 2017
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.11 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 29.4 5.31
2 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 29.45 5.3
3 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 29.6 5.27
4 088814 Adriana Slezáková A3Ch Aspen Bestagility 0 0 0.0 0.0 30.5 5.11
5 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 31.4 4.97
6 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 31.96 4.88
7 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 32.49 4.8
8 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 32.85 4.75
9 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie 0 0 0.0 0.0 34.34 4.54
10 075412 Petr Bartoš Dasty 1 0 0.0 5.0 35.88 4.35
11 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 1 0.0 5.0 36.88 4.23
12 025212 Jana Kopřivová Denny 0 1 0.52 5.52 38.52 4.05
13 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 0 1 1.38 6.38 39.38 3.96
14 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 1 4.1 9.1 42.1 3.71
15 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 1 0 4.58 9.58 42.58 3.66
16 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 2 0 0.0 10.0 33.9 4.6
DIS 018916 Eva Haroníková Abee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051516 Dana Boháčová Betty from Wealth Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068113 Barbora Staufčíková Milushe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071014 Barbora Štachová Bred Zli-Rů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080616 Jitka Kotrlová Artex Stříbrná půlnoc DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009117 Ivana Ondrušová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS