Cz En

Agility Lar Ne

  1. Datum: 16. 04. 2017
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.32 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Rylska Monika Chica Shakti Se FreeX Chiquita Banana 0 0 0.0 0.0 34.19 5.56
2 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 0 0 0.0 0.0 34.77 5.46
3 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 35.33 5.38
4 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 0 0.0 0.0 35.6 5.34
5 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 0 0 0.0 0.0 36.03 5.27
6 000015 Kristina Půdová A3Ch Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 36.15 5.26
7 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 0 0 0.0 0.0 38.78 4.9
8 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 38.78 4.9
9 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 41.76 4.55
10 011114 Ivana Ondrušová Apolo 0 0 1.45 1.45 45.45 4.18
11 091215 Veronika Dostálová Ace In the hole Lovenia 1 0 0.0 5.0 33.52 5.67
12 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 36.07 5.27
13 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 36.11 5.26
14 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 1 0 0.0 5.0 36.92 5.15
15 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr 0 1 0.0 5.0 39.19 4.85
16 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 39.23 4.84
17 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 39.76 4.78
18 061213 Kateřina Džumanová Aran Džuka 1 0 0.0 5.0 41.47 4.58
19 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 1 0.0 5.0 42.56 4.46
20 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 1 0 0.0 5.0 43.15 4.4
21 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa 1 0 0.0 5.0 43.37 4.38
22 083315 Barbora Mikušová Commander river Černý kondor 0 1 3.26 8.26 47.26 4.02
23 Labieniec Magdalena Issi Why Not Issi My Queen 2 0 0.0 10.0 33.62 5.65
24 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 2 0 0.0 10.0 35.59 5.34
25 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 36.29 5.24
26 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 1 1 0.0 10.0 42.16 4.51
27 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 2 0.61 10.61 44.61 4.26
28 083413 Petra Ušelová Black Race Crazy Sun 0 2 2.44 12.44 46.44 4.09
29 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 0 8.57 13.57 52.57 3.61
30 001316 Dagmar Laníková Chyť si mě Leneli 1 1 3.84 13.84 47.84 3.97
31 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 3 0 0.0 15.0 35.53 5.35
DIS 089014 Lucie Argalášová Budweiser Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090115 Jitka Kotrlová Bubbo Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049016 Eva Maděrová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kalisz Leszek Mala Mali / GOYA Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016315 Renata Kolomazníková Agris z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010216 Silvie Metelová Jaminn-Axa Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080316 Veronika Urbášková Ad Astra Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047315 Andrea Hudečková Amazing Future Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055714 Zuzana Ožanová Airy Fiery rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054115 Renata Pluskalová A3Ch Y'Diana Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043615 Jiří Skolek Troy Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017616 Eva Maděrová Born To Fly Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040715 Tomáš Vydra Nexee´s Chinchero Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056112 Marcela Bařáková Tony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000316 Olga Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007113 Ludmila Kovářová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kalisz Leszek Aniolek / CHERRY Killing Machine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kasprzyk Magdalena Master Jah Jah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bawer Beata Ebony Nose Baila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS