Cz En

Agility

  1. Datum: 27. 05. 2017
  2. Závod: Libochovice - Libochovické agility v podzámčí
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.97 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 0 0 0.0 0.0 31.71 4.89 V V
2 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 31.91 4.86 V V
3 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 33.16 4.67 V V
4 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 33.52 4.62 V V
5 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 0 0 0.0 0.0 33.78 4.59 V V
6 068216 Aneta Řeháková Amanda Hanaiva 0 0 0.0 0.0 38.83 3.99 V V
7 012215 Hana Lochovská Anya Oderské vrchy 0 1 0.0 5.0 33.02 4.69 V V
8 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia 1 0 0.0 5.0 35.33 4.39 V V
9 008314 Radomila Schmiedová Lizy 1 0 0.0 5.0 36.59 4.24 V V
10 058614 Renata Michajličenková Kiki 1 0 0.0 5.0 37.15 4.17 V V
11 077615 Jitka Zachová Chilli Glamour Flying Joy 0 0 6.54 6.54 45.54 3.4 VD VD
12 003611 Věra Trnková Čert 0 0 6.97 6.97 45.97 3.37 VD VD
13 060813 Tereza Rulfová Lili 0 0 8.53 8.53 47.53 3.26 VD VD
14 000610 Jana Šrumová Engy Zářivá Večernice 2 0 0.0 10.0 33.27 4.66 VD VD
15 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 1 1 1.54 11.54 40.54 3.82 VD VD
16 043307 Blanka Lauterbachová Terry 0 0 11.55 11.55 50.55 3.07 VD VD
17 082916 Tereza Linková Abu Alien Life Form 1 0 21.59 26.59 60.59 2.56 BO BO
18 004816 Zuzana Sobková Lila 1 0 29.72 34.72 68.72 2.26 BO BO
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050715 Ivana Neužilová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037515 Pavla Kofrová Wedra Argus Mapel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064713 Blanka Lauterbachová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069516 Eliška Ludvíková Bony Biewer Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS