Cz En

Jumping II. L

  1. Datum: 27. 05. 2017
  2. Závod: Brno - Letní robinsonáda
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.89 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 35.01 5.23
2 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 37.36 4.9
3 061216 Jan Trávníček Trixie 0 0 0.0 0.0 37.67 4.86
4 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 0 0 0.0 0.0 37.72 4.85
5 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 39.32 4.65
6 040715 Tomáš Vydra Nexee´s Chinchero Black Chevers 0 0 0.0 0.0 41.15 4.45
7 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 41.92 4.37
8 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 0 0 0.0 0.0 45.23 4.05
9 042610 Silvie Jasičová Affiza Morrison 0 0 0.0 0.0 45.92 3.99
10 021415 Monika Anderlová Mia 0 0 0.0 0.0 46.04 3.97
11 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire 1 0 0.0 5.0 38.78 4.72
12 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive 1 0 0.0 5.0 39.06 4.69
13 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 1 0 0.0 5.0 39.68 4.61
14 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 1 0 0.0 5.0 40.44 4.53
15 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně 0 1 0.0 5.0 40.72 4.49
16 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky 0 1 0.0 5.0 41.67 4.39
17 073816 Mirka Štěpánková Bastien Sweet tiger 1 0 0.0 5.0 42.49 4.31
18 066413 Darja Caletková Provence Krásná Louka 0 2 5.68 15.68 52.68 3.47
19 042215 Hana Spoustová Hary z Velkých dolin 0 1 22.9 27.9 69.9 2.62
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037717 Martina Vaškebová Troy Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gabčová Soňa Mawlch Kala DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080115 Eliška Vejrostová Authentic Kim Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005916 Dominika Pernická Balle Ria Smart destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061214 Danuše Zemanová Arien Herding Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032214 Iva Momirovová Orange Express Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS