Cz En

So-Jumping S

  1. Datum: 04. 06. 2011
  2. Závod: Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 36.91 4.82
2 010505 Gabriela Hroteková Faust Smaal Kim 0 0 0.0 0.0 37.13 4.79
3 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 37.54 4.74
4 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 37.77 4.71
5 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 0 0.0 0.0 38.23 4.66
6 007409 Kateřina Novotná Catamount Demin Gold Florén 0 0 0.0 0.0 38.72 4.6
7 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 38.91 4.57
8 015808 Kateřina Novotná Andy Dejvické kvítko 0 0 0.0 0.0 39.09 4.55
9 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu 0 0 0.0 0.0 41.46 4.29
10 015207 Erika Keprtová Vilibald Androis 0 0 0.0 0.0 41.99 4.24
11 039006 Ivana Urbanová Olivia Vankat Hill 1 0 0.0 5.0 37.71 4.72
12 019810 Vendula Čepelková Jackyn 1 0 0.0 5.0 40.8 4.36
13 Zuzana Vetráková Baria Isis Malý Šúr 1 0 0.0 5.0 41.59 4.28
14 022510 Petra Joklíková Bendží 0 0 5.06 5.06 47.06 3.78
15 005811 Kateřina Hajšlová Angie 0 0 6.95 6.95 48.95 3.64
16 004110 Miroslav Keprta Archie Borimar 0 0 7.47 7.47 49.47 3.6
17 032807 Zuzana Šťastná Mája 0 1 4.19 9.19 46.19 3.85
18 033206 Romana Vojířová Smeagol 0 1 10.93 15.93 52.93 3.36
19 015210 Kateřina Hajšlová Dixi 0 0 16.03 16.03 58.03 3.07
20 008309 Adéla Havlíčková Ozzy 0 1 11.19 16.19 53.19 3.35
21 044809 Petra Hájková Toffifee Astronaut 0 1 16.3 21.3 58.3 3.05
22 012505 Petr Andrýs Žek 0 2 23.3 33.3 65.3 2.73
DIS 000210 Ilona Andrýsová Gargamel od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056609 Martina Bartoňová Anggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024510 Zuzana Klimešová Ari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043510 Martin Ouředník Juvelirnyj Master iz Tverskoy Skazki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012705 Růžena Burianová Korzár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033608 Michaela Hájková Haidee Černý Faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079609 Olga Havlíčková Charlie Chuck od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051208 Lenka Holubová Filip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007309 Hana Kašpárková Kelly Od Akátové Stezky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030208 Kateřina Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026111 Olga Havlíčková Habana od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS