Cz En

Ne-Agility

  1. Datum: 18. 06. 2017
  2. Závod: Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 35.76 4.75 V V
2 Agnieszka Kowalik Gia Garda z Psich Szelm - "Gia" 0 0 0.0 0.0 37.93 4.48 V V
3 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 40.04 4.25 V V
4 030208 Kateřina Lustyková Keysi 0 0 0.0 0.0 41.48 4.1 V V
5 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 0 0.06 0.06 46.06 3.69 V V
6 008814 Jaroslava Pavlová Qvilda Čajový lístek 0 0 1.02 1.02 47.02 3.62 V V
7 003416 Jitka Čermáková Monty Jack 0 0 1.76 1.76 47.76 3.56 V V
8 Agnieszka Kowalik Czikita 1 0 0.0 5.0 40.73 4.17 V V
9 Tomáš Neuhort Daphne 1 0 0.0 5.0 41.63 4.08 V V
10 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 1 0 0.0 5.0 42.8 3.97 V V
11 014014 Jaroslava Smejkalová Enny 1 0 1.61 6.61 47.61 3.57 VD VD
12 053615 Jaroslava Smejkalová Cecilka Od Kačky 1 0 3.11 8.11 49.11 3.46 VD VD
13 004110 Miroslav Keprta Archie Borimar 2 0 0.28 10.28 46.28 3.67 VD VD
14 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 1 1 2.87 12.87 48.87 3.48 VD VD
15 062713 Martina Imlaufová Crazy Cleopatra Of Great Olympia 1 1 3.16 13.16 49.16 3.46 VD VD
16 058411 Michaela Dvořáková Corálek Gold Beryllova krev 1 1 3.67 13.67 49.67 3.42 VD VD
17 029915 Hana Bansethová Gaunerka Gerda von Schnappi Schnapp 0 0 17.04 17.04 63.04 2.7 D D
18 000210 Ilona Andrýsová Gargamel od Čeníčka 1 1 10.27 20.27 56.27 3.02 D D
19 047113 Monika Brandejsová Gery 2 1 8.89 23.89 54.89 3.1 D D
20 039911 Alena Kučerová Crystal Miss Krumlova 2 0 14.31 24.31 60.31 2.82 D D
21 008614 Eva Nováková Godie Kamenitá říčka 0 2 22.01 32.01 68.01 2.5 BO BO
22 037017 Zuzana Tvrzníková Felisha 3 1 16.52 36.52 62.52 2.72 BO BO
DIS 008314 Radomila Schmiedová Lizy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042917 Alena Zbožínková Boreggo Life Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079716 Jana Podzimková Kozlová Grace Darling from North DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018011 Jana Blažková Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095715 Eva Šlapáková Charlotte DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Irena Kempińska Rasheeka Ah Indirica - "Fru" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023215 Eva Vrkočová Fanny z Delurin Benito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO