Cz En

Ne-Agility S

  1. Datum: 05. 06. 2011
  2. Závod: Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 94.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 010505 Gabriela Hroteková Faust Smaal Kim 0 0 0.0 0.0 40.55 4.59
2 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 41.72 4.46
3 039006 Ivana Urbanová Olivia Vankat Hill 0 0 0.0 0.0 42.64 4.36
4 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 44.54 4.18
5 015808 Kateřina Novotná Andy Dejvické kvítko 0 0 0.0 0.0 45.33 4.1
6 007409 Kateřina Novotná Catamount Demin Gold Florén 0 0 3.16 3.16 50.16 3.71
7 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 1 0.0 5.0 42.85 4.34
8 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 1 0 0.0 5.0 45.56 4.08
9 007309 Hana Kašpárková Kelly Od Akátové Stezky 0 1 1.07 6.07 48.07 3.87
10 032807 Zuzana Šťastná Mája 1 0 1.68 6.68 48.68 3.82
11 033206 Romana Vojířová Smeagol 1 0 3.86 8.86 50.86 3.66
12 024510 Zuzana Klimešová Ari 0 1 7.49 12.49 54.49 3.41
13 008309 Adéla Havlíčková Ozzy 0 0 14.18 14.18 61.18 3.04
14 019810 Vendula Čepelková Jackyn 1 1 7.01 17.01 54.01 3.44
15 021104 Marta Nováková Amy 0 2 7.33 17.33 54.33 3.42
16 079609 Olga Havlíčková Charlie Chuck od Prachovských skal 1 0 12.42 17.42 59.42 3.13
17 012505 Petr Andrýs Žek 0 0 18.59 18.59 65.59 2.84
18 022510 Petra Joklíková Bendží 0 0 20.53 20.53 67.53 2.75
19 004110 Miroslav Keprta Archie Borimar 1 2 9.31 24.31 56.31 3.3
20 015210 Kateřina Hajšlová Dixi 1 2 20.72 35.72 67.72 2.75
21 012705 Růžena Burianová Korzár 3 0 25.04 40.04 72.04 2.58
DIS 000210 Ilona Andrýsová Gargamel od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026111 Olga Havlíčková Habana od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043510 Martin Ouředník Juvelirnyj Master iz Tverskoy Skazki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033608 Michaela Hájková Haidee Černý Faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051208 Lenka Holubová Filip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015207 Erika Keprtová Vilibald Androis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030208 Kateřina Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005811 Kateřina Hajšlová Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS