Cz En

So-Agility

  1. Datum: 17. 06. 2017
  2. Závod: Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.79 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 42.19 4.22 V V
2 Monika Wojciechowska Never Never Land E' PHOENIX - "Moxie" 0 0 0.0 0.0 43.06 4.13 V V
3 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 0 0 0.0 0.0 44.55 4.0 V V
4 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 1 0 0.0 5.0 37.48 4.75 V V
5 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 1 0 0.0 5.0 39.1 4.55 V V
6 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 40.24 4.42 V V
7 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 1 0 0.0 5.0 42.71 4.17 V V
8 033214 Jana Šimerdová Milky Krásná louka 0 0 5.49 5.49 52.49 3.39 V V
9 Joanna Grzeskowiak-Stepowicx Czuma - "Czuma" 2 0 0.0 10.0 42.67 4.17 VD VD
10 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan 1 1 0.0 10.0 45.26 3.93 VD VD
11 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro 0 2 0.0 10.0 45.55 3.91 VD VD
12 081015 Eva Arnoštová Jack 2 0 1.48 11.48 48.48 3.67 VD VD
13 Anna Rakoczy Misiek - "Misiek" 0 1 7.07 12.07 54.07 3.29 VD VD
14 098415 Blanka Čápová Ain't She Sweet Hardy origin 3 0 0.0 15.0 38.22 4.66 VD VD
15 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 3 0 0.0 15.0 42.31 4.21 VD VD
16 013413 Petra Škodová Monty 3 0 0.0 15.0 44.99 3.96 VD VD
17 076716 Denisa Brejtrová Brazil Davinjo 1 0 15.83 20.83 62.83 2.83 D D
DIS 091515 Jana Stupková Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Agnieszka Dudek D'IRON MAN Never Neverland - "Toś" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087915 Miloslav Rousek Coney Brillante Estrella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090415 Marie Čtvrtečková Bonie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Weronika Kozimor Safari Perfecto Perro - "Soap" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Danuta Woźniak Wega Atisha Nellago - "Wega" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 098515 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Beata Banaszak Masza Nikki Double Vision FCI - "Masza" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009416 Barbora Štouračová Big Foot Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008815 Marcela Mrštinová Adonis Brzice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094714 Lucie Peštová Fairy Fossie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Marta Klityńska Trufel ALTER EGO Meeganius - "Trufel" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Danuta Woźniak Basta Skaczące Niedźwiadki - "Basta " DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Irena Kempińska Onyx Alchera - "OZ" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066516 Eva Vrkočová Cloei Černé baroko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034317 Ondřej Plašek Isabelle Z Ohrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO