Cz En

Ne-Agility L

  1. Datum: 05. 06. 2011
  2. Závod: Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 36.78 4.98
2 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 37.63 4.86
3 025607 Martina Miková Brita 0 0 7.26 7.26 50.26 3.64
4 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 1 1 1.41 11.41 44.41 4.12
5 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin 3 0 0.0 15.0 42.65 4.29
6 002709 Marek Beneš Asuka Z Tauri 0 0 16.86 16.86 59.86 3.06
7 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 0 0 17.5 17.5 60.5 3.02
8 030007 Daniela Kejzlarová Fair Play z Kovárny 2 1 4.38 19.38 47.38 3.86
9 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia 1 2 5.04 20.04 48.04 3.81
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060610 Lenka Josefusová Biscayne Ivelbero's Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020308 Olga Šambergerová Ushant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009110 Michaela Stanovičová Bohumil Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028911 Martina Binarová Blade Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014509 Hana Honsová Oskar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044109 David Merta Anthony z Tau´Ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009105 David Merta Simir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021510 Pavla Šerclová Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzana Vetráková Antoinette Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS