Cz En

QA4 agility

  1. Datum: 10. 06. 2017
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017
  3. Rozhodčí: Ascenzi, Sergio (IT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 98.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.71 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 36.37 5.0 V V
2 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 38.98 4.67 V V
3 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 39.16 4.65 V V
4 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 39.23 4.64 V V
5 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 39.44 4.61 V V
6 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 39.5 4.61 V V
7 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 39.54 4.6 V V
8 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 39.91 4.56 V V
9 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 40.7 4.47 V V
10 039213 Karolina Šonská Zora 0 0 0.0 0.0 41.22 4.42 V V
11 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 41.41 4.4 V V
12 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 0 0 0.0 0.0 41.59 4.38 V V
13 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 42.18 4.31 V V
14 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 43.24 4.21 V V
15 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 43.55 4.18 V V
16 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 44.27 4.11 V V
17 053715 Lucie Melounková Delfi White Sir Olešnická hvězdička 0 0 0.45 0.45 49.45 3.68 V V
18 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 1 0 0.0 5.0 39.49 4.61 V V
19 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi 1 0 0.0 5.0 41.01 4.44 V V
20 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 1 0 0.0 5.0 44.3 4.11 V V
21 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 0 1 0.0 5.0 47.78 3.81 V V
22 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 1 0.0 5.0 47.93 3.8 V V
23 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 1 1 0.27 10.27 49.27 3.69 VD VD
24 082809 Lucie Šimáňová Akim 2 1 17.06 32.06 66.06 2.76 BO BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039716 Jana Jourová Umpalumpa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049510 Kristyna Šonská Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS DAVIDE CODEBUE VONDAVIDBILLYTHEKID Vondavid - "BILLY" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054815 Alena Zbožínková Favorit Falko Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029515 Jana Trojková Cowboy Henry McHenry´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021916 Denisa Sommerová Beloved Bumblebee Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046915 Dana Russová Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015116 Karina Divišová Isabella Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO