Cz En

QA5 agility

  1. Datum: 10. 06. 2017
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 187.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 35.56 5.26 V V
2 Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana - "Chica" 0 0 0.0 0.0 35.71 5.24 V V
3 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 35.77 5.23 V V
4 Magdalena Łabieniec Why Not Issi My Queen - "Issi" 0 0 0.0 0.0 36.09 5.18 V V
5 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 36.92 5.07 V V
6 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 37.22 5.02 V V
7 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 37.27 5.02 V V
8 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 0 0 0.0 0.0 37.48 4.99 V V
9 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 0 0 0.0 0.0 38.01 4.92 V V
10 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 38.21 4.89 V V
11 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark 0 0 0.0 0.0 38.27 4.89 V V
12 071011 Jitka Liznová Lunel 0 0 0.0 0.0 38.28 4.89 V V
13 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 38.33 4.88 V V
14 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 38.48 4.86 V V
15 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 0 0 0.0 0.0 38.68 4.83 V V
16 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 0 0 0.0 0.0 39.16 4.78 V V
17 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 39.32 4.76 V V
18 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 40.04 4.67 V V
19 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 0 0 0.0 0.0 40.15 4.66 V V
20 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 40.74 4.59 V V
21 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 0 0.0 0.0 41.12 4.55 V V
22 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 41.16 4.54 V V
23 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 41.64 4.49 V V
24 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 0 0 0.0 0.0 42.3 4.42 V V
25 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 42.96 4.35 V V
26 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 43.01 4.35 V V
27 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 43.86 4.26 V V
28 092814 Eliška Tejkalová Černohorská Bria Love from Tatras 0 0 0.01 0.01 44.01 4.25 V V
29 DAVIDE CODEBUE ARAGORN - "BOMBER" 1 0 0.0 5.0 36.09 5.18 V V
30 037216 Pavla Vorlová Floki The Nimble Elf Runkeeper 1 0 0.0 5.0 37.38 5.0 V V
31 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 1 0 0.0 5.0 37.61 4.97 V V
32 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se 1 0 0.0 5.0 37.97 4.92 V V
33 Markéta Kelbelová Calf Dozer Unis Kynopolis - "Dozer" 1 0 0.0 5.0 39.28 4.76 V V
34 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 39.3 4.76 V V
35 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 1 0 0.0 5.0 41.52 4.5 V V
36 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 41.88 4.47 V V
37 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 1 0 0.0 5.0 42.63 4.39 V V
38 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 0 1 0.0 5.0 43.68 4.28 V V
39 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 1 1.41 6.41 45.41 4.12 VD VD
40 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 1 0 1.75 6.75 45.75 4.09 VD VD
41 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 0 1 2.84 7.84 46.84 3.99 VD VD
42 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei 1 0 4.82 9.82 48.82 3.83 VD VD
43 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 2 0 0.0 10.0 40.46 4.62 VD VD
44 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 2 0 0.0 10.0 40.81 4.58 VD VD
45 071216 Adéla Maršálková Zoja Chropyňská Star 0 1 8.7 13.7 52.7 3.55 VD VD
46 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 3 0 0.0 15.0 38.5 4.86 VD VD
47 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 38.84 4.81 VD VD
48 069415 Markéta Benediktová Rony 2 1 0.0 15.0 40.44 4.62 VD VD
49 091215 Veronika Dostálová Ace In the hole Lovenia 2 1 0.0 15.0 40.89 4.57 VD VD
50 093614 Luboš Slavík Astor 2 1 0.01 15.01 44.01 4.25 VD VD
51 058015 Vladimír Tyle Eris 2 0 5.26 15.26 49.26 3.8 VD VD
52 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 1 0 12.31 17.31 56.31 3.32 D D
53 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 2 1 4.67 19.67 48.67 3.84 D D
54 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 3 2 0.0 25.0 42.16 4.44 D D
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044615 Sabina Göckertová Bree DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079815 Petra Kolegarová Tara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051515 Darie Dytrychová Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049016 Eva Maděrová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048515 Martina Holcová Blue Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034717 Pavla Hrníčková Bubble Birell Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 141414 Adriana Slezáková Jerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059711 Olga Edrová Van Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017116 Lukáš Ilkanič Bacardi of Styrian Westpoint DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO