Cz En

QA6 agility

  1. Datum: 11. 06. 2017
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017
  3. Rozhodčí: Bíró, Zsófi (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 32.32 5.69 V V
2 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 34.23 5.38 V V
3 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 0 0 0.0 0.0 34.5 5.33 V V
4 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 34.55 5.33 V V
5 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 34.57 5.32 V V
6 141414 Adriana Slezáková Jerry 0 0 0.0 0.0 34.66 5.31 V V
7 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 34.85 5.28 V V
8 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 0 0.0 0.0 34.97 5.26 V V
9 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 35.04 5.25 V V
10 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.29 5.21 V V
11 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 35.37 5.2 V V
12 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 0 0 0.0 0.0 35.43 5.19 V V
13 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 36.09 5.1 V V
14 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.0 0.0 36.77 5.0 V V
15 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 37.27 4.94 V V
16 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 38.04 4.84 V V
17 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 38.9 4.73 V V
18 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 33.76 5.45 V V
19 069415 Markéta Benediktová Rony 1 0 0.0 5.0 34.84 5.28 V V
20 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 35.11 5.24 V V
21 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 35.69 5.16 V V
22 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark 1 0 0.0 5.0 35.73 5.15 V V
23 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 36.06 5.1 V V
24 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 36.29 5.07 V V
25 017116 Lukáš Ilkanič Bacardi of Styrian Westpoint 1 0 0.0 5.0 36.54 5.04 V V
26 Markéta Kelbelová Calf Dozer Unis Kynopolis - "Dozer" 1 0 0.0 5.0 36.69 5.01 V V
27 049016 Eva Maděrová All Inclusive Neverending Force 0 1 0.0 5.0 38.06 4.83 V V
28 044612 Sandra Mikscheová Dorotka 1 0 0.0 5.0 38.15 4.82 V V
29 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts 0 1 0.0 5.0 39.84 4.62 V V
30 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 1 0.0 5.0 41.49 4.43 V V
31 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 0 1 0.0 5.0 41.55 4.43 V V
32 044615 Sabina Göckertová Bree 1 0 0.0 5.0 42.0 4.38 V V
33 DAVIDE CODEBUE ARAGORN - "BOMBER" 2 0 0.0 10.0 33.79 5.45 VD VD
34 Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana - "Chica" 1 1 0.0 10.0 34.67 5.31 VD VD
35 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 2 0 0.0 10.0 34.94 5.27 VD VD
36 037216 Pavla Vorlová Floki The Nimble Elf Runkeeper 1 1 0.0 10.0 37.05 4.97 VD VD
37 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 2 0 0.0 10.0 38.12 4.83 VD VD
38 093614 Luboš Slavík Astor 2 0 0.0 10.0 38.6 4.77 VD VD
39 034717 Pavla Hrníčková Bubble Birell Rainy Love 2 0 0.0 10.0 39.8 4.62 VD VD
40 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 2 0 0.0 10.0 39.88 4.61 VD VD
41 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 2 0 0.0 10.0 42.59 4.32 VD VD
42 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 0 2 0.64 10.64 46.64 3.95 VD VD
43 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 1 1 4.0 14.0 50.0 3.68 VD VD
44 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 3 0 0.0 15.0 34.7 5.3 VD VD
45 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 3 0 0.0 15.0 37.16 4.95 VD VD
46 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 38.98 4.72 VD VD
47 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 3 0 0.0 15.0 41.83 4.4 VD VD
48 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 2 1 0.0 15.0 43.71 4.21 VD VD
49 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future 4 0 0.0 20.0 34.53 5.33 D D
50 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 3 1 0.0 20.0 38.05 4.84 D D
51 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček 3 1 0.0 20.0 41.5 4.43 D D
52 071216 Adéla Maršálková Zoja Chropyňská Star 4 0 0.05 20.05 46.05 4.0 D D
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079815 Petra Kolegarová Tara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051515 Darie Dytrychová Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Łabieniec Why Not Issi My Queen - "Issi" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091215 Veronika Dostálová Ace In the hole Lovenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048515 Martina Holcová Blue Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058015 Vladimír Tyle Eris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO