Cz En

Ne-Jumping L

  1. Datum: 05. 06. 2011
  2. Závod: Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 28.0 s
  6. Maximální čas: 55.0 s
  7. Délka: 145.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 16
  10. Postupová rychlost: 5.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 24.16 6.0
2 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 0 0 0.0 0.0 25.07 5.78
3 014509 Hana Honsová Oskar 0 0 0.0 0.0 26.59 5.45
4 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 26.75 5.42
5 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka 0 0 0.0 0.0 26.8 5.41
5 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin 0 0 0.0 0.0 26.8 5.41
6 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia 0 0 0.0 0.0 27.83 5.21
7 030007 Daniela Kejzlarová Fair Play z Kovárny 0 0 1.34 1.34 29.34 4.94
8 037305 Eva Neumannová Bobeš 0 0 2.18 2.18 30.18 4.8
9 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 0 0 4.61 4.61 32.61 4.45
10 021510 Pavla Šerclová Angi 0 0 4.67 4.67 32.67 4.44
11 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 0 0 4.8 4.8 32.8 4.42
12 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 1 0 5.68 10.68 33.68 4.31
13 009105 David Merta Simir 2 0 1.12 11.12 29.12 4.98
14 009110 Michaela Stanovičová Bohumil Sub Tilia 2 0 2.24 12.24 30.24 4.79
15 044109 David Merta Anthony z Tau´Ri 0 1 7.26 12.26 35.26 4.11
16 002709 Marek Beneš Asuka Z Tauri 0 1 13.51 18.51 41.51 3.49
17 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 0 1 14.89 19.89 42.89 3.38
DIS 060610 Lenka Josefusová Biscayne Ivelbero's Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020308 Olga Šambergerová Ushant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028911 Martina Binarová Blade Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzana Vetráková Antoinette Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS