Cz En

QJ5 jumping

  1. Datum: 11. 06. 2017
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017
  3. Rozhodčí: Ascenzi, Sergio (IT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.09 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 33.6 5.24 V V
2 Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana - "Chica" 0 0 0.0 0.0 34.35 5.12 V V
3 071011 Jitka Liznová Lunel 0 0 0.0 0.0 34.93 5.04 V V
4 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland 0 0 0.0 0.0 35.1 5.01 V V
5 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 35.26 4.99 V V
6 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 0 0 0.0 0.0 35.27 4.99 V V
7 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 0 0 0.0 0.0 35.34 4.98 V V
8 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 35.54 4.95 V V
9 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 0 0 0.0 0.0 35.75 4.92 V V
10 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 35.82 4.91 V V
11 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 36.17 4.87 V V
12 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 36.19 4.86 V V
13 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 36.35 4.84 V V
14 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 36.4 4.84 V V
15 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 36.55 4.82 V V
16 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 36.7 4.8 V V
17 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 0 0.0 0.0 37.08 4.75 V V
18 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 0 0.0 0.0 37.17 4.74 V V
19 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 0 0 0.0 0.0 37.21 4.73 V V
20 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 37.28 4.72 V V
21 051515 Darie Dytrychová Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 37.46 4.7 V V
22 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 0 0 0.0 0.0 37.89 4.65 V V
23 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 37.97 4.64 V V
24 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 38.28 4.6 V V
25 093614 Luboš Slavík Astor 0 0 0.0 0.0 39.3 4.48 V V
26 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber 0 0 0.0 0.0 39.55 4.45 V V
27 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 1 0 0.0 5.0 34.6 5.09 V V
27 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 34.6 5.09 V V
28 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 1 0 0.0 5.0 34.99 5.03 V V
29 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 35.95 4.9 V V
30 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 0 0.0 5.0 36.36 4.84 V V
31 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei 1 0 0.0 5.0 36.72 4.79 V V
32 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 0 0.0 5.0 37.38 4.71 V V
33 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 0 1 0.0 5.0 38.64 4.55 V V
34 DAVIDE CODEBUE ARAGORN - "BOMBER" 0 1 0.0 5.0 39.01 4.51 V V
35 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts 0 1 0.0 5.0 39.79 4.42 V V
36 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 1 0 0.0 5.0 40.01 4.4 V V
37 044615 Sabina Göckertová Bree 1 0 0.0 5.0 40.87 4.31 V V
38 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 0 1 0.0 5.0 41.28 4.26 V V
39 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 1 0.0 5.0 41.89 4.2 V V
40 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 1 2.33 7.33 45.33 3.88 VD VD
41 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 2 0 0.0 10.0 35.38 4.97 VD VD
42 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 36.2 4.86 VD VD
43 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 37.09 4.75 VD VD
44 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 2 0.0 10.0 40.93 4.3 VD VD
45 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 1 1 0.0 10.0 42.72 4.12 VD VD
46 141414 Adriana Slezáková Jerry 0 2 0.18 10.18 43.18 4.08 VD VD
47 044612 Sandra Mikscheová Dorotka 1 1 0.59 10.59 43.59 4.04 VD VD
48 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 2 1 0.0 15.0 40.03 4.4 VD VD
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091215 Veronika Dostálová Ace In the hole Lovenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017116 Lukáš Ilkanič Bacardi of Styrian Westpoint DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048515 Martina Holcová Blue Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037216 Pavla Vorlová Floki The Nimble Elf Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Markéta Kelbelová Calf Dozer Unis Kynopolis - "Dozer" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079815 Petra Kolegarová Tara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034717 Pavla Hrníčková Bubble Birell Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071216 Adéla Maršálková Zoja Chropyňská Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Łabieniec Why Not Issi My Queen - "Issi" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO