Cz En

Jumping 2

  1. Datum: 25. 06. 2017
  2. Závod: Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Stoel, Kees (NL)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 57.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 30.46 5.25 V V
2 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 0 0.0 0.0 31.37 5.1 V V
3 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 31.38 5.1 V V
4 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 31.74 5.04 V V
5 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 31.81 5.03 V V
6 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 32.56 4.91 V V
7 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 35.47 4.51 V V
8 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility 0 0 0.0 0.0 35.61 4.49 V V
9 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 0 1.15 1.15 39.15 4.09 V V
10 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 0 0 1.17 1.17 39.17 4.08 V V
11 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 1 0 0.0 5.0 32.51 4.92 V V
12 009117 Ivana Ondrušová Tina 0 0 5.59 5.59 43.59 3.67 V V
13 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 1 0.78 5.78 38.78 4.13 V V
14 038315 Kateřina Málková Ami 1 0 1.34 6.34 39.34 4.07 VD VD
15 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 2 0 0.0 10.0 33.21 4.82 VD VD
16 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team 2 0 0.0 10.0 37.28 4.29 VD VD
17 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 1 5.07 10.07 43.07 3.71 VD VD
18 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi 2 1 0.0 15.0 36.32 4.41 VD VD
19 075015 Blanka Potočná Joyeux Cenich du Champ d´Onix 2 0 6.37 16.37 44.37 3.61 D D
DIS Barbara Członkowska MIRA Willa Mora - "Rudzia" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magda Domanska Mora Willa Mora - "" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069316 Adéla Paráková Barney Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018916 Eva Haroníková Abee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080616 Jitka Kotrlová Artex Stříbrná půlnoc DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051516 Dana Boháčová Betty from Wealth Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011714 Kateřina Málková Dexter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067616 Václav Ullver Mázli Méhes-Kerti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017417 Dana Čichoňová Kung Fu Panda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO