Cz En

Jumping - So

  1. Datum: 24. 06. 2017
  2. Závod: Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Berthelsen, Bonnik (DK)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 31.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 129.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.16 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 28.49 4.53 V V
2 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 0 0 0.0 0.0 29.12 4.43 V V
3 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 29.42 4.38 V V
4 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 0 0 0.0 0.0 30.03 4.3 V V
5 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 0 0.0 0.0 30.6 4.22 V V
6 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej 0 0 0.0 0.0 30.8 4.19 V V
7 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.28 0.28 31.28 4.12 V V
8 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.47 0.47 31.47 4.1 V V
9 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.8 0.8 31.8 4.06 V V
10 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.85 0.85 31.85 4.05 V V
11 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 1.33 1.33 32.33 3.99 V V
12 071613 Jakub Slavík Darwin 0 0 1.6 1.6 32.6 3.96 V V
13 027313 Karolína Smíšková Hermína 0 0 1.6 1.6 32.6 3.96 V V
14 090614 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea 0 0 1.79 1.79 32.79 3.93 V V
15 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form 0 0 1.97 1.97 32.97 3.91 V V
16 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice 0 0 2.04 2.04 33.04 3.9 V V
17 094415 Klára Jůdová Rézinka 0 0 2.16 2.16 33.16 3.89 V V
18 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 0 0 2.6 2.6 33.6 3.84 V V
19 054411 Eva Vostřáková A3Ch As You Like It of Youwentis 0 0 2.8 2.8 33.8 3.82 V V
20 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 3.17 3.17 34.17 3.78 V V
21 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia 0 0 4.11 4.11 35.11 3.67 V V
22 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 1 0 0.0 5.0 29.48 4.38 V V
23 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 1 0 0.0 5.0 29.55 4.37 V V
24 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 1 0 0.0 5.0 30.79 4.19 V V
25 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 1 0 0.46 5.46 31.46 4.1 V V
26 034014 Kristýna Jandová Max 0 0 6.59 6.59 37.59 3.43 VD VD
27 086713 Irena Dvořáková Pepíček 1 0 2.37 7.37 33.37 3.87 VD VD
28 020116 Pavlína Sedlmaierová Bonnie 0 0 7.54 7.54 38.54 3.35 VD VD
29 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm 0 1 3.71 8.71 34.71 3.72 VD VD
30 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 1 4.05 9.05 35.05 3.68 VD VD
31 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 2 0 0.0 10.0 28.36 4.55 VD VD
32 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 1 1 0.0 10.0 29.3 4.4 VD VD
33 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 1 1 1.11 11.11 32.11 4.02 VD VD
34 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 1 1 1.29 11.29 32.29 4.0 VD VD
35 084814 Sabina Votýpková Cookie Evajan 0 1 9.49 14.49 40.49 3.19 VD VD
36 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 3 1 3.35 23.35 34.35 3.76 D D
37 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta 4 2 11.27 41.27 42.27 3.05 BO BO
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090015 Dominik Vajc Gone With The Wind of Dashing Dawn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076112 Sabina Šťastná Ajda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012015 Roman Polačko Zorra Tajemná tvář DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043414 Romana Novosádová Culík Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044113 Michaela Štemproková Damon Modrá odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS