Cz En

Agility - So

  1. Datum: 24. 06. 2017
  2. Závod: Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Jansson, Nalle (SW)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 0 0 0.0 0.0 41.04 4.78 V V
2 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 41.41 4.73 V V
3 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 42.39 4.62 V V
4 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 43.0 4.56 V V
5 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 44.85 4.37 V V
6 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 0 0 0.0 0.0 45.97 4.26 V V
7 044615 Sabina Göckertová Bree 0 0 0.0 0.0 46.71 4.2 V V
8 043613 Alena Kolářová Caffé Latte Old Tapis 0 0 0.0 0.0 47.37 4.14 V V
9 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán 0 0 0.0 0.0 47.77 4.1 V V
10 065315 Lucie Náplavová Diamond Rose Anarinya 0 0 0.86 0.86 49.86 3.93 V V
11 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 0 0 2.22 2.22 51.22 3.83 V V
12 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 1 0 0.0 5.0 39.7 4.94 V V
13 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 1 0 0.0 5.0 40.56 4.83 V V
14 054314 Veronika Maryníková Abstinent Griotte Te Salutant 1 0 0.0 5.0 43.35 4.52 V V
15 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 1 0 0.0 5.0 47.33 4.14 V V
16 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 0.0 5.0 48.11 4.07 V V
17 069815 Svatava Stodolová Bosorka Lerbynn 0 0 6.24 6.24 55.24 3.55 VD VD
18 024315 Tereza Šoutová Arria Vigilo 0 0 9.47 9.47 58.47 3.35 VD VD
19 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 2 0 0.0 10.0 42.12 4.65 VD VD
20 030114 Jitka Maroušková Ejhle Novterpod 2 0 0.0 10.0 43.47 4.51 VD VD
21 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 1 1 0.0 10.0 45.12 4.34 VD VD
22 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 0 2 0.0 10.0 46.53 4.21 VD VD
23 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček 1 1 0.0 10.0 46.93 4.18 VD VD
24 021815 Lucie Zochová Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 1 1 0.0 10.0 47.59 4.12 VD VD
25 077414 Martina Novotná Cluster Buster Koryfej 1 1 0.0 10.0 47.83 4.1 VD VD
26 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 1 1 1.08 11.08 50.08 3.91 VD VD
27 013517 Kateřina Vranová Pitypang Mecseki Bundás 1 1 2.35 12.35 51.35 3.82 VD VD
28 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo 1 1 4.25 14.25 53.25 3.68 VD VD
29 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 2 0 4.72 14.72 53.72 3.65 VD VD
30 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 3 1 0.0 20.0 44.68 4.39 D D
31 019912 Ilona Liebichová Eks 3 1 0.0 20.0 45.34 4.32 D D
32 002712 Marek Beneš Delta z Tau'ri 2 1 14.23 29.23 63.23 3.1 BO BO
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080913 Simona Šišková A3Ch Berezi Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088116 Kateřina Ryplová Abigail Dog University Praque DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079813 Barbora Samková Wacka Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008112 Jitka Šámalová A3Ch Mazlik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001317 Alena Kolářová Autumn Misty Morning Lufian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083614 Petra Hamšíková Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044612 Sandra Mikscheová Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058015 Vladimír Tyle Eris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003313 Iva Říhová Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007113 Ludmila Kovářová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007814 Pavel Henzl A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076712 Jana Pospíšilová Bee Free Crazy Beautiful DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048515 Martina Holcová Blue Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092814 Eliška Tejkalová Černohorská Bria Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000615 Alexandra Křivohlavá My Free Man van de Hartenhoeve DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066015 Lucie Czervoniaková Ambitious Allegro Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083612 Soňa Hejcmanová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091315 Jana Hladíková Niki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007711 Lenka Fürstlová Bedlos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012615 Nikola Kubů Neyo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006511 Michaela Štemproková Caynne of Bohemia Balada DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021017 Jaroslava Kudrová Agile Ayrton Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006215 Lenka Kašparová Grace Jessie Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056815 Julie Filípková Bonny z Vendryňského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS