Cz En

Agility - Ne

  1. Datum: 25. 06. 2017
  2. Závod: Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Berthelsen, Bonnik (DK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 159.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 35.0 4.54 V V
2 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 35.66 4.46 V V
3 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi 0 0 0.0 0.0 35.84 4.44 V V
4 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 36.72 4.33 V V
5 056516 Petra Hamšíková Una Mia Poslední skaut 0 0 0.0 0.0 37.22 4.27 V V
6 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 37.9 4.2 V V
7 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 38.34 4.15 V V
8 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 38.63 4.12 V V
9 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 38.71 4.11 V V
10 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta 0 0 0.0 0.0 38.9 4.09 V V
11 027517 Alena Kolářová Delilah Královský dar 0 0 0.0 0.0 39.14 4.06 V V
12 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 39.2 4.06 V V
13 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 39.58 4.02 V V
14 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.14 0.14 40.14 3.96 V V
15 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 0 0 0.39 0.39 40.39 3.94 V V
16 035814 Petra Pivcová Idefix Cidabro 0 0 1.08 1.08 41.08 3.87 V V
17 000513 Petra Musilová A3Ch Quickly Trumpington´s 0 0 2.21 2.21 42.21 3.77 V V
18 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 0 0 3.73 3.73 43.73 3.64 V V
19 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 1 0 0.0 5.0 37.73 4.21 V V
20 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí 0 1 0.81 5.81 40.81 3.9 V V
21 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 1 0 1.03 6.03 41.03 3.88 VD VD
22 039213 Karolina Šonská Zora 0 1 1.39 6.39 41.39 3.84 VD VD
23 035615 Ilona Švagrová Calm Chendler Kaplanka 0 0 6.45 6.45 46.45 3.42 VD VD
24 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén 0 0 6.99 6.99 46.99 3.38 VD VD
25 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 0 7.21 7.21 47.21 3.37 VD VD
26 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 1 2.64 7.64 42.64 3.73 VD VD
27 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 1 0 2.72 7.72 42.72 3.72 VD VD
28 041716 Michaela Štemproková Hessy Moravské srdce 0 0 8.51 8.51 48.51 3.28 VD VD
29 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 0 8.7 8.7 48.7 3.26 VD VD
30 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky 2 0 0.17 10.17 40.17 3.96 VD VD
31 019217 Lenka Cíglerová Boggi Life Victory 0 1 5.52 10.52 45.52 3.49 VD VD
32 060114 Milena Mašková Karleec Silver Paradise 0 0 11.09 11.09 51.09 3.11 VD VD
33 093615 Andrea Dvořáková Filomenne Bellis Minor 0 1 6.52 11.52 46.52 3.42 VD VD
34 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa 0 0 13.03 13.03 53.03 3.0 VD VD
35 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie 0 2 6.96 16.96 46.96 3.39 D D
36 004514 Gabriela Chalušová Maggie 3 0 2.15 17.15 42.15 3.77 D D
37 070614 Martin Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 2 9.33 19.33 49.33 3.22 D D
DIS 014010 Štěpánka Živčáková Illusion Innan Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049510 Kristyna Šonská Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024014 Michaela Sinzogan Elvis Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044515 Magdaléna Dzurková Erin Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085815 Michal Brabec Vilma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078416 Denisa Kopecká Josephine de Coeurs d'Alene DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042917 Alena Zbožínková Boreggo Life Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070516 Anežka Pokorná Carbon Z Dorky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039514 Jana Drbohlavová Ronny Věčný rival DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054815 Alena Zbožínková Favorit Falko Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066016 Lucie Frčková Lukáš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096015 Lucie Džuvarovská Fidorka Běsíkův domeček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035715 Ilona Švagrová Eddie Diamond Kaplanka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS