Cz En

Agility Teams Small

  1. Datum: 17. 06. 2017
  2. Závod: Třeboň - IABC 2017
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Volosenkinienė Aušra SOYA 0 0 0.0 0.0 35.31 5.27 V V
2 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 35.8 5.2 V V
3 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 36.78 5.06 V V
4 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi 0 0 0.0 0.0 36.83 5.05 V V
5 Statutaite Laima Flipsi Tai Fokstrotas 0 0 0.0 0.0 37.78 4.92 V V
6 Volosenkinienė Aušra Confetti Lietaus Simfonija 0 0 0.0 0.0 38.37 4.85 V V
7 Miliunaite Jurate Wasabi-Auksinesvaja z Romanova chovu 0 0 0.0 0.0 38.94 4.78 V V
8 Volosenkinaitė - Meidė Paula Terracotta Gamtos Harmonija 0 0 0.0 0.0 39.35 4.73 V V
9 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 40.33 4.61 V V
10 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 0 0 0.0 0.0 40.45 4.6 V V
11 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 41.45 4.49 V V
12 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 2.22 2.22 45.22 4.11 V V
13 Bischofberger Mado Painted Diamond Magical Midnight 1 0 0.0 5.0 41.1 4.53 V V
14 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 1 0.0 5.0 41.44 4.49 V V
15 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 1 1.53 6.53 44.53 4.18 VD VD
16 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia 0 1 3.43 8.43 46.43 4.01 VD VD
17 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta 0 1 4.56 9.56 47.56 3.91 VD VD
18 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 1 7.4 12.4 50.4 3.69 VD VD
19 Halász Ildikó Jolie Bergerac de Hu 0 0 14.26 14.26 57.26 3.25 VD VD
20 070712 Barbara Matějková Ammy 0 1 9.27 14.27 52.27 3.56 VD VD
21 Lang Elisabeth Donald du Clos Saint Symphorien 1 1 5.25 15.25 48.25 3.85 VD VD
22 089709 Marie Köllnerová Arsy-Agility Bohemia Alké 0 1 10.93 15.93 53.93 3.45 VD VD
23 Halász Ildikó UPC Bergerac de Hu 0 0 16.66 16.66 59.66 3.12 D D
24 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 1 1 8.51 18.51 51.51 3.61 D D
25 043412 Irena Hofmanová Daisy 1 0 14.8 19.8 57.8 3.22 D D
26 002817 Jana Jirsová Cassiopea Star 2 1 21.29 36.29 64.29 2.89 BO BO
DIS Giel Jitka Ginger Mandylion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lang Elisabeth Saint Lazar's Hawkeye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lang Elisabeth Henry du Clos Saint Symphorien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Eesmaa Tiiu Elbar`s Golden Intrige DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057115 Jitka Kuttelvašerová A3Ch Owidie Issis Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bischofberger Mado Painted Diamonds Glamorous Black Pearl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089115 Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vadisiute Daiva Obama DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083714 Radka Perglerová Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067615 Marie Köllnerová Agility Sherry Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zoli Krizsán Gold Junior C. Bing DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028317 Barbora Doudová Yukon Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS