Cz En

Jumping Teams Small

  1. Datum: 17. 06. 2017
  2. Závod: Třeboň - IABC 2017
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 34.68 5.25 V V
2 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 34.85 5.22 V V
3 Volosenkinienė Aušra SOYA 0 0 0.0 0.0 35.0 5.2 V V
4 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 35.28 5.16 V V
5 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi 0 0 0.0 0.0 35.42 5.14 V V
6 Volosenkinaitė - Meidė Paula Terracotta Gamtos Harmonija 0 0 0.0 0.0 37.37 4.87 V V
7 Volosenkinienė Aušra Confetti Lietaus Simfonija 0 0 0.0 0.0 37.44 4.86 V V
8 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 37.61 4.84 V V
9 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 37.93 4.8 V V
10 075113 Hana Ampapová A3Ch Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 38.22 4.76 V V
11 Bischofberger Mado Painted Diamonds Glamorous Black Pearl 0 0 0.0 0.0 39.66 4.59 V V
12 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta 0 0 0.0 0.0 40.07 4.54 V V
13 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica 0 0 0.0 0.0 40.46 4.5 V V
14 083714 Radka Perglerová Meggie 0 0 0.0 0.0 40.79 4.46 V V
15 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.38 0.38 42.38 4.29 V V
16 070712 Barbara Matějková Ammy 0 0 0.97 0.97 42.97 4.24 V V
17 Giel Jitka Ginger Mandylion 0 0 1.38 1.38 43.38 4.2 V V
18 Lang Elisabeth Donald du Clos Saint Symphorien 0 0 1.39 1.39 43.39 4.19 V V
19 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu 0 0 1.63 1.63 43.63 4.17 V V
20 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 2.38 2.38 44.38 4.1 V V
21 Zoli Krizsán Gold Junior C. Bing 0 0 3.87 3.87 45.87 3.97 V V
22 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 4.85 4.85 46.85 3.88 V V
23 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 0 1 0.0 5.0 36.7 4.96 V V
24 Miliunaite Jurate Wasabi-Auksinesvaja z Romanova chovu 1 0 0.0 5.0 38.13 4.77 V V
25 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 40.87 4.45 V V
26 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes 0 1 0.51 5.51 42.51 4.28 V V
27 067615 Marie Köllnerová Agility Sherry Bohemia Grant 0 1 2.79 7.79 44.79 4.06 VD VD
28 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack 1 0 4.92 9.92 46.92 3.88 VD VD
29 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 1 1 0.77 10.77 42.77 4.26 VD VD
30 043412 Irena Hofmanová Daisy 0 0 12.24 12.24 54.24 3.36 VD VD
31 Vadisiute Daiva Obama 1 1 4.59 14.59 46.59 3.91 VD VD
32 Halász Ildikó UPC Bergerac de Hu 0 0 17.44 17.44 59.44 3.06 D D
33 Halász Ildikó Jolie Bergerac de Hu 0 0 20.34 20.34 62.34 2.92 D D
34 089709 Marie Köllnerová Arsy-Agility Bohemia Alké 0 2 17.72 27.72 59.72 3.05 BO BO
35 Eesmaa Tiiu Elbar`s Golden Intrige 1 0 27.8 32.8 69.8 2.61 BO BO
DIS Lang Elisabeth Saint Lazar's Hawkeye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lang Elisabeth Henry du Clos Saint Symphorien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057115 Jitka Kuttelvašerová A3Ch Owidie Issis Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002817 Jana Jirsová Cassiopea Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bischofberger Mado Painted Diamond Magical Midnight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089115 Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Statutaite Laima Flipsi Tai Fokstrotas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028317 Barbora Doudová Yukon Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS