Cz En

Jumping Teams Medium

  1. Datum: 17. 06. 2017
  2. Závod: Třeboň - IABC 2017
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 34.67 5.25 V V
2 066914 Miroslava Mihoková Mesi 0 0 0.0 0.0 36.03 5.05 V V
3 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 0 0.0 0.0 38.04 4.78 V V
4 Furmanová Edina Ebony Delight Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 41.91 4.34 V V
5 Pichler Bettina Timo 0 0 0.84 0.84 42.84 4.25 V V
6 054410 Miroslav Grim Kira 0 0 1.21 1.21 43.21 4.21 V V
7 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 0 0 2.63 2.63 44.63 4.08 V V
8 012015 Roman Polačko Zorra Tajemná tvář 1 0 0.0 5.0 40.36 4.51 V V
9 Donelaite-Dudiene Oksana UDOLPH EOS TANAGROS 0 0 5.2 5.2 47.2 3.86 V V
10 079209 Julie Dušková Brown beauty z Lodice 1 0 3.8 8.8 45.8 3.97 VD VD
11 Halász Ildikó Troly Bergerac de Hu 0 0 9.11 9.11 51.11 3.56 VD VD
12 Guobys Vytautas Rubinas 1 1 0.0 10.0 40.99 4.44 VD VD
13 Oehler Lilian Roos Ronan v.d. Zwarte Bellen Hoeve 0 0 10.4 10.4 52.4 3.47 VD VD
14 Pils Gerlinde Montana's Spirit Forever Black Magic 2 0 3.11 13.11 45.11 4.03 VD VD
15 Fatulova Katarina Kormosvári-Hajtó Tisza Tüske 0 2 4.46 14.46 46.46 3.92 VD VD
16 Pribojszki Brigitta Boni 2 0 4.78 14.78 46.78 3.89 VD VD
17 Poláková Jana Felicita Vero dai Muratori 1 1 6.0 16.0 48.0 3.79 D D
18 090614 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea 0 2 8.3 18.3 50.3 3.62 D D
19 019216 Lenka Tittlová Lexie Mecseki Bundás 0 0 18.75 18.75 60.75 3.0 D D
20 Pils Gerlinde Montana's Spirit Magic Moment 2 2 0.0 20.0 40.45 4.5 D D
21 064115 Linda Václavová Merckx 1 2 31.2 46.2 73.2 2.49 BO BO
DIS Zemaityte Gerda Flyland Watch This DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Braun Brigitt Dream ONE Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Heizer Tomáš Lickerish Lass Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069813 Andrea Kolmanová Faia Chaverim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054916 Barbara Matějková Maybe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS