Cz En

Jumping Nations Small

  1. Datum: 18. 06. 2017
  2. Závod: Třeboň - IABC 2017
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.47 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 32.43 5.24 V V
2 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 0 0 0.0 0.0 32.63 5.21 V V
3 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi 0 0 0.0 0.0 32.87 5.17 V V
4 Volosenkinienė Aušra SOYA 0 0 0.0 0.0 34.1 4.99 V V
5 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 34.22 4.97 V V
6 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 34.33 4.95 V V
7 Miliunaite Jurate Wasabi-Auksinesvaja z Romanova chovu 0 0 0.0 0.0 35.4 4.8 V V
8 Volosenkinaitė - Meidė Paula Terracotta Gamtos Harmonija 0 0 0.0 0.0 35.62 4.77 V V
9 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 36.0 4.72 V V
10 Volosenkinienė Aušra Confetti Lietaus Simfonija 0 0 0.0 0.0 36.3 4.68 V V
11 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 36.4 4.67 V V
12 Statutaite Laima Flipsi Tai Fokstrotas 0 0 0.0 0.0 36.46 4.66 V V
13 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 36.86 4.61 V V
14 Dudas Katharina Chili von der Haunimühle 0 0 0.0 0.0 37.03 4.59 V V
15 Bischofberger Mado Painted Diamond Magical Midnight 0 0 0.0 0.0 37.08 4.58 V V
16 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.21 0.21 38.21 4.45 V V
17 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta 0 0 0.69 0.69 38.69 4.39 V V
18 Eesmaa Tiiu Elbar`s Golden Intrige 0 0 1.19 1.19 39.19 4.34 V V
19 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes 0 0 1.25 1.25 39.25 4.33 V V
20 Lang Elisabeth Donald du Clos Saint Symphorien 0 0 2.37 2.37 40.37 4.21 V V
21 Zoli Krizsán Gold Junior C. Bing 0 0 3.57 3.57 41.57 4.09 V V
22 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 4.68 4.68 42.68 3.98 V V
23 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu 0 0 5.0 5.0 43.0 3.95 V V
24 Giel Jitka Ginger Mandylion 0 0 5.55 5.55 43.55 3.9 V V
25 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 0 1 1.32 6.32 39.32 4.32 VD VD
26 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 6.51 6.51 44.51 3.82 VD VD
27 057115 Jitka Kuttelvašerová A3Ch Owidie Issis Manepo Ideál 0 1 3.3 8.3 41.3 4.12 VD VD
28 Bischofberger Mado Painted Diamonds Glamorous Black Pearl 1 0 3.35 8.35 41.35 4.11 VD VD
29 068415 Ondřej Vacek Winter Witch z Ďáblovy studánky 0 0 8.64 8.64 46.64 3.64 VD VD
30 Vadisiute Daiva Obama 0 1 4.04 9.04 42.04 4.04 VD VD
31 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 1 4.84 9.84 42.84 3.97 VD VD
32 070712 Barbara Matějková Ammy 0 1 5.64 10.64 43.64 3.9 VD VD
33 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 1 8.59 13.59 46.59 3.65 VD VD
34 Halász Ildikó UPC Bergerac de Hu 0 0 14.42 14.42 52.42 3.24 VD VD
35 Lang Elisabeth Saint Lazar's Hawkeye 0 0 14.69 14.69 52.69 3.23 VD VD
36 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica 0 2 5.69 15.69 43.69 3.89 VD VD
37 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack 2 0 7.59 17.59 45.59 3.73 D D
38 Stamberg Nadine Art Filisiti VIP Persona 0 2 7.84 17.84 45.84 3.71 D D
39 083714 Radka Perglerová Meggie 0 2 9.53 19.53 47.53 3.58 D D
40 Halász Ildikó Jolie Bergerac de Hu 0 0 19.68 19.68 57.68 2.95 D D
41 Lang Elisabeth Henry du Clos Saint Symphorien 1 0 25.81 30.81 63.81 2.66 BO BO
DIS 002817 Jana Jirsová Cassiopea Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043412 Irena Hofmanová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067615 Marie Köllnerová Agility Sherry Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089115 Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028317 Barbora Doudová Yukon Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS