Cz En

Agility Individuals Small

  1. Datum: 19. 06. 2017
  2. Závod: Třeboň - IABC 2017
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 98.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.54 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Volosenkinienė Aušra Confetti Lietaus Simfonija 0 0 0.0 0.0 47.99 4.13 V V
2 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 52.08 3.8 V V
3 Bischofberger Mado Painted Diamond Magical Midnight 0 0 0.0 0.0 53.33 3.71 V V
4 Giel Jitka Ginger Mandylion 0 0 2.52 2.52 58.52 3.38 V V
5 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 3.14 3.14 59.14 3.35 V V
6 Volosenkinaitė - Meidė Paula Terracotta Gamtos Harmonija 0 1 0.0 5.0 50.73 3.9 V V
7 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 2 1.48 11.48 57.48 3.44 VD VD
8 Stamberg Nadine Art Filisiti VIP Persona 1 1 3.32 13.32 59.32 3.34 VD VD
9 089709 Marie Köllnerová Arsy-Agility Bohemia Alké 0 1 8.97 13.97 64.97 3.05 VD VD
10 070712 Barbara Matějková Ammy 0 2 11.28 21.28 67.28 2.94 D D
11 Halász Ildikó UPC Bergerac de Hu 1 0 17.53 22.53 73.53 2.69 D D
12 Halász Ildikó Jolie Bergerac de Hu 0 1 24.13 29.13 80.13 2.47 BO BO
DIS Vadisiute Daiva Obama DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lang Elisabeth Donald du Clos Saint Symphorien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lang Elisabeth Saint Lazar's Hawkeye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lang Elisabeth Henry du Clos Saint Symphorien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Eesmaa Tiiu Elbar`s Golden Intrige DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057115 Jitka Kuttelvašerová A3Ch Owidie Issis Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002817 Jana Jirsová Cassiopea Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083714 Radka Perglerová Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bischofberger Mado Painted Diamonds Glamorous Black Pearl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067615 Marie Köllnerová Agility Sherry Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Volosenkinienė Aušra SOYA DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089115 Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Miliunaite Jurate Wasabi-Auksinesvaja z Romanova chovu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Dudas Katharina Chili von der Haunimühle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Statutaite Laima Flipsi Tai Fokstrotas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zoli Krizsán Gold Junior C. Bing DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028317 Barbora Doudová Yukon Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068415 Ondřej Vacek Winter Witch z Ďáblovy studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS