Cz En

Jumping Individuals Small

  1. Datum: 19. 06. 2017
  2. Závod: Třeboň - IABC 2017
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 5.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 31.28 6.33 V V
2 Volosenkinienė Aušra SOYA 0 0 0.0 0.0 31.59 6.27 V V
3 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi 0 0 0.0 0.0 31.75 6.24 V V
4 Dudas Katharina Chili von der Haunimühle 0 0 0.0 0.0 32.52 6.09 V V
5 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 32.75 6.05 V V
6 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 33.06 5.99 V V
7 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 33.79 5.86 V V
8 Miliunaite Jurate Wasabi-Auksinesvaja z Romanova chovu 0 0 0.0 0.0 33.97 5.83 V V
9 Volosenkinienė Aušra Confetti Lietaus Simfonija 0 0 0.0 0.0 34.13 5.8 V V
10 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 34.15 5.8 V V
11 057115 Jitka Kuttelvašerová A3Ch Owidie Issis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 34.2 5.79 V V
12 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 0 0 0.0 0.0 35.02 5.65 V V
13 Eesmaa Tiiu Elbar`s Golden Intrige 0 0 0.0 0.0 35.28 5.61 V V
14 Vadisiute Daiva Obama 0 0 0.0 0.0 35.68 5.55 V V
15 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 0.97 0.97 36.97 5.36 V V
16 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta 0 0 1.7 1.7 37.7 5.25 V V
17 070712 Barbara Matějková Ammy 0 0 3.18 3.18 39.18 5.05 V V
18 Giel Jitka Ginger Mandylion 0 0 3.46 3.46 39.46 5.02 V V
19 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 4.3 4.3 40.3 4.91 V V
20 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu 0 0 4.58 4.58 40.58 4.88 V V
21 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 1 0 0.0 5.0 32.43 6.11 V V
22 Stamberg Nadine Art Filisiti VIP Persona 0 0 5.34 5.34 41.34 4.79 V V
23 Bischofberger Mado Painted Diamond Magical Midnight 0 1 0.66 5.66 36.66 5.4 V V
24 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 5.79 5.79 41.79 4.74 V V
25 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 5.79 5.79 41.79 4.74 V V
26 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 1 2.06 7.06 38.06 5.2 VD VD
27 Statutaite Laima Flipsi Tai Fokstrotas 0 1 2.07 7.07 38.07 5.2 VD VD
28 Bischofberger Mado Painted Diamonds Glamorous Black Pearl 0 1 5.88 10.88 41.88 4.73 VD VD
29 Lang Elisabeth Saint Lazar's Hawkeye 0 0 12.47 12.47 48.47 4.09 VD VD
30 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica 1 0 7.56 12.56 43.56 4.55 VD VD
31 068415 Ondřej Vacek Winter Witch z Ďáblovy studánky 1 0 10.41 15.41 46.41 4.27 VD VD
32 Halász Ildikó UPC Bergerac de Hu 0 0 15.56 15.56 51.56 3.84 VD VD
33 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack 1 0 12.97 17.97 48.97 4.04 D D
34 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes 1 0 15.97 20.97 51.97 3.81 D D
DIS 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lang Elisabeth Donald du Clos Saint Symphorien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lang Elisabeth Henry du Clos Saint Symphorien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002817 Jana Jirsová Cassiopea Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083714 Radka Perglerová Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067615 Marie Köllnerová Agility Sherry Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Halász Ildikó Jolie Bergerac de Hu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Volosenkinaitė - Meidė Paula Terracotta Gamtos Harmonija DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089115 Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028317 Barbora Doudová Yukon Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS