Cz En

Finals Individuals Small

  1. Datum: 19. 06. 2017
  2. Závod: Třeboň - IABC 2017
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.04 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 44.49 4.45 V V
2 Miliunaite Jurate Wasabi-Auksinesvaja z Romanova chovu 0 0 0.0 0.0 46.75 4.24 V V
3 Statutaite Laima Flipsi Tai Fokstrotas 0 0 0.0 0.0 47.89 4.13 V V
4 Dudas Katharina Chili von der Haunimühle 0 0 0.14 0.14 49.14 4.03 V V
5 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 3.04 3.04 52.04 3.8 V V
6 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 1 0 0.0 5.0 42.71 4.64 V V
7 Volosenkinaitė - Meidė Paula Terracotta Gamtos Harmonija 1 0 0.0 5.0 48.48 4.08 V V
8 Volosenkinienė Aušra Confetti Lietaus Simfonija 0 1 1.09 6.09 50.09 3.95 VD VD
9 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 7.71 7.71 56.71 3.49 VD VD
10 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi 0 1 3.57 8.57 52.57 3.77 VD VD
11 057115 Jitka Kuttelvašerová A3Ch Owidie Issis Manepo Ideál 0 1 4.37 9.37 53.37 3.71 VD VD
12 Volosenkinienė Aušra SOYA 2 0 0.0 10.0 44.41 4.46 VD VD
13 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 1 1 0.52 10.52 49.52 4.0 VD VD
14 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu 0 1 6.18 11.18 55.18 3.59 VD VD
15 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 1 0 7.64 12.64 56.64 3.5 VD VD
16 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack 2 0 7.8 17.8 56.8 3.49 D D
17 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 1 0 15.67 20.67 64.67 3.06 D D
18 Halász Ildikó UPC Bergerac de Hu 0 0 23.69 23.69 72.69 2.72 D D
19 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 1 2 18.91 33.91 67.91 2.92 BO BO
20 089709 Marie Köllnerová Arsy-Agility Bohemia Alké 0 2 25.45 35.45 74.45 2.66 BO BO
21 Lang Elisabeth Saint Lazar's Hawkeye 1 1 28.4 38.4 77.4 2.56 BO BO
DIS Vadisiute Daiva Obama DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070712 Barbara Matějková Ammy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bischofberger Mado Painted Diamond Magical Midnight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Stamberg Nadine Art Filisiti VIP Persona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Giel Jitka Ginger Mandylion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS