Cz En

Jumping - Small

  1. Datum: 15. 07. 2017
  2. Závod: Oldřichov - ForPes Agility
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 32.0 s
  6. Maximální čas: 59.0 s
  7. Délka: 132.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 26.48 4.98 V V
2 066813 Lucie Milichovská Daisy 0 0 0.0 0.0 27.17 4.86 V V
3 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 27.66 4.77 V V
4 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 0 0 0.0 0.0 28.17 4.69 V V
5 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie 0 0 0.0 0.0 28.18 4.68 V V
6 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 0 0.0 0.0 28.59 4.62 V V
7 059413 Žaneta Klánová Figo 0 0 0.0 0.0 28.98 4.55 V V
8 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 29.14 4.53 V V
9 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia 0 0 0.0 0.0 29.66 4.45 V V
10 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 30.66 4.31 V V
11 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky 0 0 0.0 0.0 31.36 4.21 V V
12 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 0 0 0.0 0.0 31.77 4.15 V V
13 050715 Ivana Neužilová Max 0 0 0.0 0.0 31.78 4.15 V V
14 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce 0 0 0.16 0.16 32.16 4.1 V V
15 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.51 0.51 32.51 4.06 V V
16 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 0 0.86 0.86 32.86 4.02 V V
17 008314 Radomila Schmiedová A3Ch Lizy 0 0 1.51 1.51 33.51 3.94 V V
18 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 0 2.05 2.05 34.05 3.88 V V
19 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique 0 0 3.31 3.31 35.31 3.74 V V
20 031317 Ilona Liebichová Kejssy 0 0 3.86 3.86 35.86 3.68 V V
21 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 0.16 5.16 32.16 4.1 V V
22 037515 Pavla Kofrová Wedra Argus Mapel 0 0 5.54 5.54 37.54 3.52 V V
23 021115 Pavla Eliášová Andy z Bílé cesty 0 0 10.67 10.67 42.67 3.09 VD VD
24 083916 Hana Lochovská Don Gio Vrabčí hnízdo 0 0 11.4 11.4 43.4 3.04 VD VD
25 023116 Kristýna Opavová Teddy 0 0 24.04 24.04 56.04 2.36 D D
26 018315 Irena Vosáhlová Fran Finne Shadow white de Pepa 1 1 17.81 27.81 49.81 2.65 BO BO
DIS 040317 Jiřina Dusilová Yaya Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072714 Monika Bejčková Botticeli Alessandro Maytay´s Minng DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062016 Nela Vyhnisová Bella Catryn Aveva Mamomimi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012616 Barbora Vlachová Micra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058614 Renata Michajličenková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042112 Helena Pomykaczová Molly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080514 Kateřina Štefečková Baileys London's Brandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS