Cz En

"2. Jump L ""Skokan"""

  1. Datum: 02. 07. 2017
  2. Závod: Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.19 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Vakonič Pavol FIONA / Shadow of Aire FIONA FLY Shadow of Aire FIONA FLY 0 0 0.0 0.0 35.08 4.73
2 Vakonič Pavol IKEA / Shadow of Aire IRIS IKEA Shadow of Aire IRIS IKEA 0 0 0.0 0.0 35.99 4.61
3 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 39.79 4.17
4 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 35.98 4.61
5 023317 Denisa Křížová Baucis Regina Canum 0 1 0.0 5.0 40.14 4.14
6 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 0 1 0.0 5.0 42.76 3.88
7 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 37.22 4.46
8 052816 Jitka Nováková Deann Gold Fredina Agi 1 0 5.4 10.4 57.4 2.89
9 Brza Jakub Angie / Alanis Mersey 1 2 0.0 15.0 39.23 4.23
10 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin 1 2 0.56 15.56 52.56 3.16
11 052916 Jitka Nováková Fredy Black Fredina Agi 0 0 15.93 15.93 67.93 2.44
DIS 054914 Monika Koutná Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079615 Marcela Čápková Orla Eiri Greme DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gabčová Soňa Mawlch Kala DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hanzlová Margaréta Lu / Luana dils Pasturs da Gianal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kollárová Natália Faty / Faty Wendaja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072816 Lukáš Kolman Marley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036715 Eliška Vystrčilová Karkulka Svěží Vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068015 Kamila Růžičková Xerox Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084712 Denisa Křížová Canny Crusty Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021415 Monika Anderlová Mia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Orlicka Kristina Dobby / Demon Dobby Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084312 Lenka Pánková Rab Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hanzlová Anna Hanička / Honey Bunny Joy in motion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS