Cz En

Jump III. L

  1. Datum: 30. 07. 2017
  2. Závod: Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 55.0 s
  7. Délka: 147.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 30.91 4.76
2 052315 Jana Sasková Adora Breembark 0 0 0.0 0.0 32.37 4.54
3 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 32.52 4.52
4 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s 0 0 0.0 0.0 33.23 4.42
5 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 0 0 0.0 0.0 33.3 4.41
6 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 33.65 4.37
7 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 0 0 0.0 0.0 34.42 4.27
8 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 0 0 0.0 0.0 34.65 4.24
9 034417 Kateřina Kůrková Caccao In Unis Kynopolis 0 0 0.0 0.0 34.77 4.23
10 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 0 0 0.84 0.84 35.84 4.1
11 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya 0 0 0.9 0.9 35.9 4.09
12 018414 Lucie Masná Donnie Od Dupíků 0 0 1.6 1.6 36.6 4.02
13 095415 Miluše Heryšerová Kalla Delleware 0 0 2.15 2.15 37.15 3.96
14 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 1 0 0.0 5.0 32.78 4.48
15 080913 Simona Šišková A3Ch Berezi Z Nefritu 1 0 0.0 5.0 32.96 4.46
16 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 1 0 0.0 5.0 34.86 4.22
17 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 0 5.84 5.84 40.84 3.6
18 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova 0 1 3.85 8.85 38.85 3.78
19 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 2 0 0.0 10.0 32.56 4.51
20 030514 Aneta Obrusníková Krisha del Capo Lucano 1 1 0.14 10.14 35.14 4.18
21 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej 0 2 3.65 13.65 38.65 3.8
22 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 1 1 3.88 13.88 38.88 3.78
23 011114 Ivana Ondrušová Apolo 0 1 11.86 16.86 46.86 3.14
24 092014 Kateřina Pšeničková Ben 0 1 13.66 18.66 48.66 3.02
25 051416 Martina Hodková Delilah Diandra 2 2 3.68 23.68 38.68 3.8
DIS 056816 Petra Vejdovská Cedra Nesarri-Gala DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094014 Nikol Netíková Tornádo Lou Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091515 Jana Stupková Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001915 Martina Řepová Daikira Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053514 Petra Listopadová Apolenka Z Lišákovy smečky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100515 Zuzana Kadeřábková Barbarella Regina Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072314 Marie Skalická Ella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094714 Lucie Peštová Fairy Fossie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022814 Jaroslav Šafařík Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS