Cz En

Jumping

  1. Datum: 25. 04. 2009
  2. Závod: České Budějovice - O budějovickou tlapku
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 40.0 s
  5. Maximální čas: 80.0 s
  6. Délka: 156.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 19
  9. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 0 0.0 0.0 32.72 4.77
2 014605 Kateřina Lerlová Alloway Tachyon 0 0 0.0 0.0 32.84 4.75
3 143200 Petr Pacák Agbar Ozzmosis 0 0 0.0 0.0 33.84 4.61
4 009009 Tomáš Lerl A3Ch Ace Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 35.19 4.43
5 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 0 0 0.0 0.0 35.78 4.36
6 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 37.03 4.21
7 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 0 0.0 0.0 39.75 3.92
8 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 1.15 1.15 41.15 3.79
9 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 2.75 2.75 42.75 3.65
10 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 30.03 5.19
11 001404 Radomír Hošta A3Ch Keane Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 30.06 5.19
12 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 0 0.0 5.0 31.07 5.02
13 007708 Soňa Vlčková Cessy Irish Hafkins 1 0 0.0 5.0 31.78 4.91
14 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 1 0 0.0 5.0 33.56 4.65
16 030704 Romana Jirásková A3Ch Copelie Cinzana Diamond and Pearls 1 0 0.0 5.0 38.65 4.04
17 052107 Veronika Marečková Beauty Gulden Land 0 1 1.43 6.43 41.43 3.77
18 008708 Eva Batelková Aida z Kašnického dvora 1 0 1.94 6.94 41.94 3.72
19 017506 Pavla Dušková A3Ch Amaze by Fate Unique Forever 2 0 0.0 10.0 31.97 4.88
20 018309 Soňa Burianová Boogy Woogy Unique Forever 2 0 0.0 10.0 32.75 4.76
21 007006 Jitka Miklasová Bonie Hříšné Mládí 1 1 0.0 10.0 37.4 4.17
22 059108 Hana Špičáková Keira The Best Gold 1 0 5.38 10.38 45.38 3.44
23 035204 Lenka Přádná Mitra Bohemia Alké 1 0 6.19 11.19 46.19 3.38
24 006005 Eva Chmelíková Flash Foxy Fox 3 0 0.0 15.0 34.53 4.52
25 016706 František Horák Amy z Paleolitu 2 1 0.0 15.0 36.04 4.33
26 013709 Jana Monhartová Archie Z Ohromujícího světa 1 1 6.84 16.84 46.84 3.33
27 017108 Klára Tlačbabová Akéla z Dubské Hajnice 0 2 6.85 16.85 46.85 3.33
28 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka 4 0 0.0 20.0 38.82 4.02
29 013509 Tomáš Beránek Darka 0 2 11.13 21.13 51.13 3.05
30 012209 Tomáš Modlinger Bueno Fruit Anika Vevus 1 2 15.81 30.81 55.81 2.8
31 060408 Alexandra Křivohlavá Brisk Beetle Unique Forever 6 1 8.51 43.51 48.51 3.22
32 031604 Veronika Marečková Brenda Svěží vítr 7 1 6.68 46.68 46.68 3.34
DIS 000109 Michal Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003509 Simona Švestková Mark Twain Boramo Sole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020209 Tomáš Eckschlager Bony Wendy Z Monte tanče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002809 Eva Koliandrová Be Happy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031208 Jana Jeřábková Jara Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046007 Monika Králová Rambo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 176503 Martina Jíchová A3Ch Basha Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035509 Dominik Schwab Galaxy Qalt Mercator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061608 Karolina Rafajová Antonín Unno Jezvé DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024309 Adéla Luňáčková Ashley Tejko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026409 Andrea Kropáčová Puma z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016209 Lucie Smolíková A White Head Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009409 Monika Jungrová Daisy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050208 Kateřina Mikešová Jasmine Ze Šipší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052408 Jana Lučanská Argo Od Hlavníku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS