Cz En

Jumping D (EO + MS družstva) L

  1. Datum: 26. 06. 2011
  2. Závod: Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility
  3. Rozhodčí: Schauwecker, Ernst (DE)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 56.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 31.0 5.32
2 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 31.54 5.23
3 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 0 0 0.0 0.0 32.21 5.12
4 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.71 5.04
5 036406 Olga Edrová Atomic Djo od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 33.38 4.94
6 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 35.15 4.69
7 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 0 0 0.0 0.0 36.0 4.58
8 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 32.8 5.03
9 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička 1 0 0.0 5.0 33.85 4.87
10 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 1 1 0.07 10.07 36.07 4.57
11 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 1 0 5.09 10.09 41.09 4.02
12 008907 Eva Knapková Megy 1 1 2.47 12.47 38.47 4.29
DIS 041209 Stanislav Čechlovský Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014509 Hana Honsová Oskar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006308 Jana Zvonková Sarah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047510 Barbora Lerlová Ace To Win Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024207 Veronika Otýpková Daria DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS