Cz En

Agility 5 (MS jednotlivci) L

  1. Datum: 25. 06. 2011
  2. Závod: Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility
  3. Rozhodčí: Schauwecker, Ernst (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 58.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.34 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 35.93 4.59
2 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 37.24 4.43
3 006308 Jana Zvonková Sarah 0 0 0.0 0.0 37.37 4.42
4 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 2.46 2.46 40.46 4.08
5 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 1 0 0.0 5.0 33.6 4.91
6 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 1 0 0.0 5.0 35.9 4.6
7 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 1 1.24 6.24 39.24 4.2
8 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 0 1 2.14 7.14 40.14 4.11
9 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 2 0 0.0 10.0 34.65 4.76
10 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 2 0 0.0 10.0 37.13 4.44
11 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 3 0 0.0 15.0 37.49 4.4
12 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 4 0 0.0 20.0 37.75 4.37
13 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei 5 0 0.0 25.0 36.75 4.49
14 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 2 2 5.58 25.58 43.58 3.79
DIS 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041209 Stanislav Čechlovský Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014509 Hana Honsová Oskar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036406 Olga Edrová Atomic Djo od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047510 Barbora Lerlová Ace To Win Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024207 Veronika Otýpková Daria DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS