Cz En

Agility 8 (MS jednotlivci) M

  1. Datum: 26. 06. 2011
  2. Závod: Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility
  3. Rozhodčí: Schauwecker, Ernst (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 34.38 4.83
2 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 0 0 0.0 0.0 35.77 4.64
3 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real 0 0 0.0 0.0 35.93 4.62
4 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 35.98 4.61
5 029006 Monika Fantová Ornisia z Velzu 0 0 0.0 0.0 39.72 4.18
6 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 3.45 3.45 43.45 3.82
7 012404 Jana Zvonková A3Ch Henry 0 0 3.86 3.86 43.86 3.78
8 050808 Tereza Ťuláková Čipi 2 0 0.0 10.0 36.2 4.59
9 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 1 0.0 10.0 37.9 4.38
10 002807 Michaela Kvapilová Verra ze Shetlandů 0 2 0.44 10.44 40.44 4.1
11 027009 Nikol Mrázová A3Ch Cleo Z Panství Offenheim 0 1 6.29 11.29 46.29 3.59
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053009 Michaela Tejčková Badimban Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028405 Martina Vaškebová Sabastian z Černé hlásky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002305 Igor Beneš A3Ch Cerberus Kraken of Aura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000406 Eliška Dolníčková Hiris Zwi-le-ro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049708 Lukáš Ilkanič Cody Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032505 Markéta Jahodová Lurdes Black Moravia Classic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016708 Slávka Podmolová Destiny Success z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS