Cz En

Soutěž plemen Small

  1. Datum: 27. 08. 2017
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 92.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 36.98 4.73 V V
2 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 39.22 4.46 V V
3 059612 Lenka Brojová Riči Bri-Col Black and White 0 0 0.0 0.0 40.46 4.33 V V
4 006115 Eliška Tučková Maya 0 0 0.0 0.0 43.52 4.02 V V
5 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 0 0.08 0.08 46.08 3.8 V V
6 067615 Marie Köllnerová Agility Sherry Bohemia Grant 0 0 0.88 0.88 46.88 3.73 V V
7 Bzdúšková Kamila Amber Lilly-of-the-Valley 0 0 2.08 2.08 48.08 3.64 V V
8 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 1 0 0.0 5.0 36.0 4.86 V V
9 093514 Tereza Loučná Gina 1 0 0.0 5.0 40.2 4.35 V V
10 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 1 0.0 5.0 41.36 4.23 V V
11 Cabadajová Michaela Goldjump Aus. Simply the Best 1 0 0.0 5.0 43.42 4.03 V V
12 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 1 0.0 5.0 44.4 3.94 V V
13 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 5.12 5.12 51.12 3.42 V V
14 Kružínská Adéla Active Joysi Erya's Elita 0 1 0.42 5.42 46.42 3.77 V V
15 042615 Kateřina Tobiškova Benjamin 1 0 1.66 6.66 47.66 3.67 VD VD
16 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica 1 0 3.82 8.82 49.82 3.51 VD VD
17 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 2 0 0.0 10.0 42.42 4.13 VD VD
18 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 1 0.7 10.7 46.7 3.75 VD VD
19 Adámková Lenka Cherubín krásný motýl 0 1 6.6 11.6 52.6 3.33 VD VD
20 050516 Iveta Trnková Kesi 0 1 7.16 12.16 53.16 3.29 VD VD
21 053015 Tomáš Dočkal Agnes 1 1 2.76 12.76 48.76 3.59 VD VD
22 085815 Michal Brabec Vilma 1 0 8.46 13.46 54.46 3.21 VD VD
23 023217 Ivana Francová Joyce Moravské srdce 0 1 9.08 14.08 55.08 3.18 VD VD
24 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 1 1 4.56 14.56 50.56 3.46 VD VD
25 070712 Barbara Matějková Ammy 1 1 7.96 17.96 53.96 3.24 D D
26 058614 Renata Michajličenková Kiki 1 1 10.3 20.3 56.3 3.11 D D
27 066016 Lucie Frčková Lukáš 1 0 18.54 23.54 64.54 2.71 D D
28 041416 Ladislav Křeček Gamma Chuvstv Magiya Sharma 0 2 45.34 55.34 91.34 1.92 BO BO
DIS 089709 Marie Köllnerová Arsy-Agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078414 Eva Křečková Garantiya Optimista Hrustalnaya Mechta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028317 Barbora Doudová Yukon Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Adámková Lenka Mája Krásný motýl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063514 Veronika Bendová Viola Bella Cambridgeshire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bzdúšková Kamila Alexia Agility Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Giel Jitka Ginger Mandylion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Górska-Guzowska Malgorzata Cola Maly Zawadiaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS