Cz En

Trial LA2

  1. Datum: 01. 07. 2011
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky
  3. Rozhodčí: Graber, Rolf (CH)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 71.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.62 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Hans Fried (AT) Celine of Nazgul Borders 0 0 0.0 0.0 41.05 4.14 V V
2 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 41.98 4.05 V V
3 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem 0 0 0.0 0.0 44.22 3.84 V V
4 Asta Vitartaite (LT) Maeglin Hill 1 0 0.0 5.0 38.84 4.38 V V
5 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 39.16 4.34 V V
6 008507 Slávka Podmolová Puma z Hückelovy vily 1 0 0.0 5.0 45.77 3.71 V V
7 Susanne Novak (AT) Balu 0 1 0.04 5.04 47.04 3.61 V V
8 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 1 2.73 7.73 49.73 3.42 VD VD
9 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 2 0 0.0 10.0 40.52 4.2 VD VD
10 Zuzanna Lada (PL) Nice of you to Come Bye One by One 2 0 0.0 10.0 42.19 4.03 VD VD
11 033604 Jana Štefková Public Remy Hedvábný sen 2 0 0.15 10.15 47.15 3.61 VD VD
12 041407 Šárka Seemannová Simply Sarah Nice of you to come bye 1 2 1.21 16.21 48.21 3.53 D D
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014509 Hana Honsová Oskar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011810 Jana Zvonková A3Ch Axa z Lounského chovu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ekaterina Leonova (RU) Adel Edzhil Queen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Petra Pavlišinová (SK) BIG WONDER von Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054409 Petra Pekárková Eseja Slezský Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Lucia Tomovičová (SK) Alan ze Štěnkovského lesa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Erna Valciukiene (LT) Maeglin Giah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Simone Ullrich Pansi (AT) Whoopee of Jennifer's Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO