Cz En

Jumping Nedělě L

  1. Datum: 10. 09. 2017
  2. Závod: Mariánské Lázně - Rozloučení s létem
  3. Rozhodčí: Čištínová, Vladimíra (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 79.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.57 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 32.95 5.1
2 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 0 0 0.0 0.0 40.66 4.13
3 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků 1 0 0.0 5.0 35.54 4.73
4 033317 Miloslav Mastný Vita Gulden Land 1 0 0.0 5.0 40.59 4.14
5 011416 Monika Pláničková Flíček 0 1 2.47 7.47 49.47 3.4
6 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 2 0 0.0 10.0 37.8 4.44
7 051909 Alena Pecháčková Bart Bartova Lípa 2 1 0.0 15.0 46.78 3.59
8 046017 Vít Vávra Chase The Guardians of Albion 1 2 0.92 15.92 47.92 3.51
9 003014 Barbora Múdra Saxana 2 2 0.0 20.0 40.4 4.16
10 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 2 2 0.0 20.0 42.09 3.99
11 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 3 2 0.0 25.0 41.32 4.07
12 015515 Dana Havle Benu 0 1 27.36 32.36 74.36 2.26
DIS 091716 Jana Kalinová Bella Regina Canum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080615 Jana Kounovská Roxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003717 Veronika Nováková Perlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040517 Jana Snopko Bára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020717 Kristýna Stolcová Atractive Princess from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066315 Lenka Fialová Aurem Alba from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032815 Kristýna Běhounková Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078814 Patricia Beran Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084616 Anna Kábová Girl of Blue Anne´s Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079815 Petra Kolegarová Tara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009116 Markéta Kristlová Dafne z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021017 Jaroslava Kudrová Agile Ayrton Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045412 Alena Pecháčková Ajša Z Ginina Mirošovského podbrdí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052817 Monika Pláničková Daysi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064514 Lenka Fialová Arctic Princ Nica Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058015 Vladimír Tyle Eris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067113 Nikola Rašplová Rokoko Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014417 Nikola Kuruczová Jimmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059716 Monika Jacenková Jitřenka Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078916 Nikol Kodrlová Didi Zo Zúbrej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089416 Adriana Miláčková Coudy od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS