Cz En

AGILITY

  1. Datum: 13. 08. 2017
  2. Závod: Žamberk - O pohár Fitmin 2017
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 94.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.55 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 39.09 4.27 V V
2 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 40.96 4.08 V V
3 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 42.82 3.9 V V
4 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium 0 0 0.0 0.0 44.98 3.71 V V
5 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.32 47.32 3.53 V V
6 088315 Lenka Krejčí Ofélie Elis Manepo Ideál 1 0 0.0 5.34 47.34 3.53 V V
7 004110 Miroslav Keprta Archie Borimar 2 0 0.0 10.0 45.97 3.63 VD VD
8 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 1 5.0 10.32 52.32 3.19 VD VD
9 060114 Milena Mašková A3Ch Karleec Silver Paradise 0 1 7.0 11.87 53.87 3.1 VD VD
10 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 2 0 2.0 12.26 49.26 3.39 VD VD
11 047113 Monika Brandejsová Gery 1 0 9.0 14.13 56.13 2.98 VD VD
12 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 0 1 22.0 26.66 68.66 2.43 BO BO
13 051213 Růžena Burianová Hubert 1 1 45.0 55.11 92.11 1.81 BO BO
DIS 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002715 Anna Maroušková Cattie Alsior DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039113 Jaroslav Burian Barunka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023215 Eva Vrkočová Fanny z Delurin Benito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076613 Žaneta Gál Vanda od Krasné řeky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050415 Hela Chrastilová Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042615 Kateřina Tobiškova Benjamin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037017 Zuzana Tvrzníková Felisha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064815 Kateřina Frimlová Meggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026517 Barbora Tesáková Nikyta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024317 Lenka Suchá Brillanta Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS