Cz En

Agility Ne - SA

  1. Datum: 03. 09. 2017
  2. Závod: Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-)
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.69 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 32.6 5.09 V V
2 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 32.71 5.07 V V
3 070614 Martin Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 33.22 5.0 V V
4 000513 Petra Musilová A3Ch Quickly Trumpington´s 0 0 0.0 0.0 35.28 4.71 V V
5 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 0 0.0 0.0 36.79 4.51 V V
6 042216 Hedvika Dvořáková Grace Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 40.92 4.06 V V
7 003611 Věra Trnková Čert 0 0 0.23 0.23 45.23 3.67 V V
8 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 5.0 33.06 5.02 V V
9 024014 Michaela Sinzogan Elvis Dejvické kvítko 1 0 0.0 5.0 33.89 4.9 V V
10 073815 Dita Hamouzová Isabel 1 0 0.0 5.0 37.14 4.47 V V
11 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 0 1 0.0 5.0 38.48 4.31 V V
12 008314 Radomila Schmiedová A3Ch Lizy 1 0 0.0 5.0 38.85 4.27 V V
13 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 1 0 0.0 5.0 41.28 4.02 V V
14 014917 Josef Honner Max 1 0 0.0 5.0 42.77 3.88 V V
15 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis 0 1 1.05 6.05 46.05 3.6 VD VD
16 004816 Zuzana Sobková Lila 0 0 7.41 7.41 52.41 3.17 VD VD
17 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 2 0.0 10.0 37.83 4.39 VD VD
18 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique 1 1 0.0 10.0 38.12 4.35 VD VD
19 023116 Kristýna Opavová Teddy 0 0 15.3 15.3 60.3 2.75 VD VD
20 087015 Jana Chundeláková Ťapka 1 2 14.9 29.9 59.9 2.77 BO BO
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016716 Jan Petrák My Melody Bohemia Platina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043617 Simona Mezerová Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034615 Elena Benešová Guliver z Fideláku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jana Springer Indiene black von den Hausruck-Shelties DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoký sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078416 Denisa Kopecká Josephine de Coeurs d'Alene DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009915 Michaela Houserová Hailey JE-CU-B DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076616 Jana Chundeláková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS