Cz En

Agility družstev

  1. Datum: 09. 09. 2017
  2. Závod: Děčín - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 33.59 5.89 V V
2 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.0 0.0 35.5 5.58 V V
3 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 35.54 5.57 V V
4 141414 Adriana Slezáková Jerry 0 0 0.0 0.0 35.78 5.53 V V
5 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 36.02 5.5 V V
6 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 36.65 5.4 V V
7 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 0 0 0.0 0.0 36.76 5.39 V V
8 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 37.0 5.35 V V
9 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 37.08 5.34 V V
10 067714 Jana Zvonková Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 37.16 5.33 V V
11 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 0 0.0 0.0 37.83 5.23 V V
12 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 0 0 0.0 0.0 38.01 5.21 V V
13 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 38.36 5.16 V V
14 054314 Veronika Maryníková Abstinent Griotte Te Salutant 0 0 0.0 0.0 38.9 5.09 V V
15 050114 Monika Zapletalová Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 38.98 5.08 V V
16 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 39.8 4.97 V V
17 036311 Kristýna Machková Emma 0 0 0.0 0.0 41.77 4.74 V V
18 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 44.65 4.43 V V
19 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 33.5 5.91 V V
20 012312 Denisa Sommerová Error Katemy 1 0 0.0 5.0 35.76 5.54 V V
21 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 1 0 0.0 5.0 35.78 5.53 V V
22 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 1 0 0.0 5.0 36.28 5.46 V V
23 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 1 0 0.0 5.0 36.32 5.45 V V
24 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 1 0 0.0 5.0 36.82 5.38 V V
25 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 0 1 0.0 5.0 37.05 5.34 V V
26 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 1 0 0.0 5.0 38.09 5.2 V V
27 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 38.09 5.2 V V
28 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 38.52 5.14 V V
29 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 1 0 0.0 5.0 39.32 5.04 V V
30 Roman Maruszczak BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart 0 1 0.0 5.0 40.17 4.93 V V
31 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya 1 0 0.0 5.0 40.29 4.91 V V
32 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 40.58 4.88 V V
33 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 1 0.0 5.0 40.66 4.87 V V
34 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts 0 1 0.0 5.0 41.28 4.8 V V
35 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 1 0 0.0 5.0 41.31 4.79 V V
36 043613 Alena Kolářová Caffé Latte Old Tapis 1 0 0.0 5.0 43.31 4.57 V V
37 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 1 0 0.0 5.0 43.52 4.55 V V
38 044615 Sabina Göckertová Bree 0 1 0.0 5.0 46.47 4.26 V V
39 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 2 0 0.0 10.0 35.88 5.52 VD VD
40 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 2 0 0.0 10.0 36.46 5.43 VD VD
41 069415 Markéta Benediktová Rony 2 0 0.0 10.0 36.9 5.37 VD VD
42 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 2 0 0.0 10.0 37.42 5.29 VD VD
43 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land 2 0 0.0 10.0 38.07 5.2 VD VD
44 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 1 1 0.0 10.0 38.52 5.14 VD VD
45 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge 2 0 0.0 10.0 38.53 5.14 VD VD
46 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 2 0 0.0 10.0 39.7 4.99 VD VD
47 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 2 0 0.0 10.0 41.06 4.82 VD VD
48 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 1 1 0.0 10.0 41.15 4.81 VD VD
49 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 2 0 0.0 10.0 41.51 4.77 VD VD
50 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 1 1 0.0 10.0 41.6 4.76 VD VD
51 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 1 1 0.0 10.0 41.93 4.72 VD VD
52 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 1 1 0.0 10.0 43.95 4.51 VD VD
53 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 3 0 0.0 15.0 36.53 5.42 VD VD
54 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 3 0 0.0 15.0 36.76 5.39 VD VD
55 083614 Petra Hamšíková Free Czech Imp 2 1 0.0 15.0 38.88 5.09 VD VD
56 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček 3 0 0.0 15.0 40.21 4.92 VD VD
57 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 3 0 0.0 15.0 40.43 4.9 VD VD
58 007113 Ludmila Kovářová Max 2 1 0.0 15.0 40.83 4.85 VD VD
59 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 2 1 0.0 15.0 41.34 4.79 VD VD
60 005509 Romana Hanousková František Superpes 2 1 0.0 15.0 43.5 4.55 VD VD
61 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr 3 0 0.0 15.0 46.41 4.27 VD VD
62 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 4 0 0.0 20.0 39.54 5.01 D D
63 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 4 0 0.0 20.0 39.74 4.98 D D
64 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 3 1 0.0 20.0 40.21 4.92 D D
65 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 3 1 0.0 20.0 43.76 4.52 D D
66 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 2 10.6 20.6 62.6 3.16 D D
67 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady 5 0 0.0 25.0 41.09 4.82 D D
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003313 Iva Říhová Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089314 Tereza Otýpková Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS