Cz En

Agility jednotlivců

  1. Datum: 10. 09. 2017
  2. Závod: Děčín - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 187.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.07 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.0 0.0 36.66 5.1 V V
2 141414 Adriana Slezáková Jerry 0 0 0.0 0.0 37.62 4.97 V V
3 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 37.79 4.95 V V
4 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 38.39 4.87 V V
5 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 38.95 4.8 V V
6 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 39.61 4.72 V V
7 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 39.86 4.69 V V
8 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 44.58 4.19 V V
9 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 35.52 5.26 V V
10 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 35.86 5.21 V V
11 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 0 0.0 5.0 36.27 5.16 V V
12 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 1 0 0.0 5.0 36.59 5.11 V V
13 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 1 0 0.0 5.0 36.65 5.1 V V
14 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 1 0 0.0 5.0 37.52 4.98 V V
15 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 37.7 4.96 V V
16 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 38.6 4.84 V V
17 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge 1 0 0.0 5.0 39.59 4.72 V V
18 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 40.99 4.56 V V
19 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 1 0 0.0 5.0 42.46 4.4 V V
20 044615 Sabina Göckertová Bree 1 0 0.0 5.0 44.51 4.2 V V
21 043613 Alena Kolářová Caffé Latte Old Tapis 1 0 0.0 5.0 45.54 4.11 V V
22 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 1 0 1.01 6.01 47.01 3.98 VD VD
23 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 35.03 5.34 VD VD
24 Roman Maruszczak BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart 2 0 0.0 10.0 36.68 5.1 VD VD
25 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 2 0 0.0 10.0 37.26 5.02 VD VD
26 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts 2 0 0.0 10.0 37.62 4.97 VD VD
27 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 2 0 0.0 10.0 37.85 4.94 VD VD
28 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 2 0 0.0 10.0 38.39 4.87 VD VD
29 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 2 0 0.0 10.0 38.95 4.8 VD VD
30 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 2 0 0.0 10.0 39.12 4.78 VD VD
31 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 2 0 0.0 10.0 39.12 4.78 VD VD
32 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 40.11 4.66 VD VD
33 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 2 0.0 10.0 40.69 4.6 VD VD
34 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 1 1 0.0 10.0 41.69 4.49 VD VD
35 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 2 0 0.0 10.0 42.68 4.38 VD VD
36 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 45.06 4.15 VD VD
37 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 2 2.17 12.17 48.17 3.88 VD VD
38 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 3 0 0.0 15.0 36.95 5.06 VD VD
39 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr 3 0 0.0 15.0 37.5 4.99 VD VD
40 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 2 1 0.0 15.0 41.99 4.45 VD VD
41 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 3 0 0.0 15.0 42.19 4.43 VD VD
42 007113 Ludmila Kovářová Max 1 2 0.0 15.0 42.6 4.39 VD VD
43 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 2 1 0.0 15.0 45.05 4.15 VD VD
44 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 2 0 7.83 17.83 53.83 3.47 D D
45 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 2 0 8.19 18.19 54.19 3.45 D D
46 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 2 1 5.83 20.83 51.83 3.61 D D
47 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 5 1 0.0 30.0 44.56 4.2 BO BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054314 Veronika Maryníková Abstinent Griotte Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003313 Iva Říhová Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS